Bigjoy Pre-Dator 510 Gr Orman Meyveli

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0051
Son Kullanma Tarihi: 07/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 499,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 499,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 36

BigJoy PreDator Pre Workout Orman Meyveleri 510 Gr


Bigjoy Predator Pre-Workout Orman Meyveli 510 Gr dünyaca ünlü beslenme uzmanı olan Dennis James tarafından formüle edilmiş Pre Workout ürünüdür.

Bigjoy Predator yoğun ve ağır antrenman yapan sporcular için BCAA, Arjinin, Beta Alanin ve Sitrülin gibi bileşenlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

Predator formülünde bulunan amino asitlerden Sitrülin, vücutta üretilebildiği gibi besinlerden de sağlanabilmektedir. Taurin ise sistin ve metiyonin den türetilen, vücutta doğal olarak bulunan bir amino asittir.

Guarana; küçük kırmızı meyveli, yüksek dozda kafein içeren tropik bir bitki türü olmakla berabar yüksek kafein içeriğiyle bilinmektedir.

Predator içeriğinde bulunan amino asitlerin ötesinde antrenman esnasında performansınızın düşmesini engellemek için elektrolitler içermektedir.

Elektrolitler vücudunuzun sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan sodyum, potasyum ve kalsiyum gibi minerallerdir. Sinir sisteminizin çalışması ve kasların kasılması, için vücudunuzun elektrolitlere ihtiyacı vardır.

Big Joy Pre Dator Özellikleri

 • BCAA, Beta alanin, Sitrülin gibi 18 bileşenden oluşan kompleks formül,
 • B3, B6 ve B12 vitaminleri ilaveli,
 • Servisinde 1000 mg sitrülin içerir,
 • Servisinde 2g Arginine AKG içeriği ile N.O etkisi sunar,
 • Elektrolit içeriği ile yoğun antrenman sonrası kaybedilen minerallerin geri kazanılmasını destekler,
 • 17 gr lık tek servisi dolgu maddesi içermeksizin aktif içerikle donatılmıştır,
 • Toz formda hızlı emilim,
 • 30 Servis,
 • Orman Meyveleri Aromalı.

  Big Joy PreDator 510 Gr Kullanımı Nasıldır?

  Predator pre workout supplement ürünü klasik olarak antrenman öncesi kullanıma uygundur. Bigjoy predator kullanıcı yorumlarına göre antrenmandan yaklaşık 20-30 dakika önce özellikle su ile karıştırılıp içilmesi halinde yapılacak egzersizde ekstra güç ve enerji kazanımı sağlandığı paylaşılmaktadır.

  PreDator içindeki etken bileşenler nedeniyle uyumadan en az 3 saat önce kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Bigjoy Predator Pre Workout Fiyat
  Bigjoy Sports Predator Pre Workout Orman Meyveleri 510 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Predator Pre Workout Orman Meyveleri 510 Gr ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Predator Pre Workout kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Pre-Dator 510 Gr Orman Meyveli Besin Bilgisi
  Bigjoy Pre-Dator 510 Gr Orman Meyveli Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Pre-Dator 510 Gr Orman Meyveli Neleri İçermez
  Bigjoy Pre-Dator 510 Gr Orman Meyveli Nasıl Kullanılır