Bigjoy Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0053
Son Kullanma Tarihi: 11/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 249,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 249,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 43

Bigjoy Multibig Multivitamin Mineral 90 kapsül


BigJoy Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve bitkisel ekstreler içeren gıda takviyesidir.

Big Joy Sports Multibig yalnızca sporcular için değil aktif yaşam içinde vitamin mineral ihtiyacını karşılamak isteyen kişilerinde tercih edebileceği bir multivitamin olma özelliğine sahiptir.

Multibig diğer vitaminlerden farkı ise aktif yaşayan kişiler için özel hazırlanmış bir formül içermesidir. Çalışan kasların ihtiyacını karşılamak için vitamin, mineral, bitki ekstraktlarını ve amino asitleri gerektiği miktarlarda sunan içeriği ile protein sentezini ve enerji üretimini artırmaya destek olur.

Bigjoy Multibig Multivitamin ürünü yüksek kalitede ve değerlerde vitaminler, mineraller, bitkisel ekstreler ve antioksidanlar içeren özel bir formüldür. Yoğun şehir yaşamı temposunda çalışan ve sürekli olumsuz dış etkenlere maruz kalan kişiler içinde ideal bir üründür.

Bu şekilde bir yaşam tarzı içerisinde eksik ve yetersiz beslenmek durumunda kalındığında dışarıdan vitamin, mineral ve antioksidanların takviye edilmesi ekstra önem kazandığı durumlarda Bigjoy Multibig sizlere alternatif bir ürün olabilir.

BigJoy Multibig Öne Çıkanlar

 • Kutu içinde 90 kapsül,
 • Yüksek değerli vitamin ve mineraller,
 • Zengin içerik,
 • Yüksek değerler,
 • Yüksek hammadde kalitesi,
 • Kolay yutulabilir kapsül,
 • İlave değerli bitkisel ekstreler.

  Multibig Multivitamin Mineral Kullanımı

  BigJoy Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül öncelikli kullanım zamanı kahvaltı sonrası ve tok karnına kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Bigjoy Multibig Fiyat
  Bigjoy Multibig Multivitamin Mineral 90 kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Multibig Multivitamin Mineral %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Multibig Multivitamin Mineral 90 kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül Besin Bilgisi
  Bigjoy Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül Neleri İçermez
  Bigjoy Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül Nasıl Kullanılır