Bigjoy Glutabig Powder Triple Size Aromasız 900 Gr 180 Servis

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0160
Son Kullanma Tarihi: 07/2022

Bigjoy Glutabig Powder Triple Size Aromasız 900 Gr 180 Servis

Bigjoy Glutabig Powder Triple Size yeni kilitli torba formu ile 3 kat daha fazla servise sahip olarak saf glutamin içeren amino asit ürünüdür.
Bigjoy Glutamin triple size 900 gr ve 180 servis içeren yeni formülü sayesinde sizlere hem düşük maliyet hem de yüksek servis sayısı sunmaktadır. İçerik olarak da %100 saf glutamine hammaddesi kullanılarak üretilip satışa sunulmaktadır.
Bigjoy glutabig aromasız 900 gr bigjoy ürünleri arasında saf ve aromasız glutamin içeren bir formül ile üretilmiş supplement ürünüdür. Glutabig 100 servis ve servisinde 5000 mg toz glutamine içermektedir. Bigjoy firmasının ithal hammaddeler ile ülkemizde paketlemesini yaptığı amino asit grubuna ait bir ürünüdür.

Big joy glutabig ne işe yarar?

Bigjoy Gluta big özellikle "Recovery” ürünler olarak adlandırılan ve spor sonrası toparlanma noktasında en etkin amino asit olarak bilinmektedir. Vücudumuzda bulunan amino asit havuzunu yaklaşık %60 gibi büyük bir oranını glutamin oluşturmaktadır. Bu yüksek orandan anlaşılacağı üzere yapılan aktiviteden sonra vücudumuzda en fazla eksilen amino asit glutamin olmaktadır.
Eksilen glutamin miktarı yerine konmazsa kas yıkımı üst düzeye erişeceği için glutamin takviyesi özellikle vücut geliştirme gibi ağır antrenman yapan sporcular için çok önemli sporcu gıdası olarak bilinmektedir.

Glutabig 300 gr Öne Çıkanlar

1 servis üründe;
- 5000 mg glutamin,
- 100 servis,
- Saf ve aromasız l glutamine,
- Servis başına yüksek glutamin miktarı,
- Yoğun antrenman kullanımı önerilir.
- Kilitli torba formunda.
Glutabig ne zaman kullanılır?
Bigjoy gluta big glutamin powder kullanıcı yorumları ve önerileri dikkate alındığı zaman genel olarak spor sonrası ve gece yatmadan önce kullanıldığı gözlemlenmektedir. Her Supplement ürününde olduğu gibi L Glutamine amino asidi de kullanıcın tercihlerine göre değişiklik görünmektedir.

Bigjoy Glutabig Glutamine Powder Triple Size Aromasız Bigjoy Glutabig Glutamine Powder Triple Size Aromasız Besin Bilgisi
Bigjoy Glutabig Powder Triple Size Aromasız 900 Gr 180 Servis Besin Bilgisi
Bigjoy Glutabig Powder Triple Size Aromasız 900 Gr 180 Servis Özellikleri Nelerdir
Bigjoy Glutabig Powder Triple Size Aromasız 900 Gr 180 Servis Neleri İçermez
Bigjoy Glutabig Powder Triple Size Aromasız 900 Gr 180 Servis Nasıl Kullanılır