Bigjoy Glutabig Glutamine Powder Aromasız 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0044
Son Kullanma Tarihi: 07/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 183,92 TL %12 209,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 183,92 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 20

Bigjoy Sports Glutabig Powder Aromasız 300 Gr

Bigjoy Sports Glutabig Glutamine Powder Aromasız 300 Gr toz formda servisinde 5 gr %100 saf yüksek kaliteli L-Glutamine bulunan amino asit ürünüdür.
Bigjoy glutabig aromasız 300 gr bigjoy ürünleri arasında saf ve aromasız glutamin içeren bir formül ile üretilmiş supplement ürünüdür. Glutabig 60 servis ve servisinde 5000 mg toz glutamine içermektedir. Bigjoy firmasının ithal hammaddeler ile ülkemizde paketlemesini yaptığı amino asit grubuna ait bir ürünüdür.

Big joy glutabig ne işe yarar?

Bigjoy Gluta big özellikle "Recovery” ürünler olarak adlandırılan ve spor sonrası toparlanma noktasında en etkin amino asit olarak bilinmektedir. Vücudumuzda bulunan amino asit havuzunu yaklaşık %60 gibi büyük bir oranını glutamin oluşturmaktadır. Bu yüksek orandan anlaşılacağı üzere yapılan aktiviteden sonra vücudumuzda en fazla eksilen amino asit glutamin olmaktadır. Eksilen glutamin miktarı yerine konmazsa kas yıkımı üst düzeye erişeceği için glutamin takviyesi özellikle vücut geliştirme gibi ağır antrenman yapan sporcular için çok önemli sporcu gıdası olarak bilinmektedir.

Glutabig 300 gr Öne Çıkanlar

- 1 Serviste 5000 mg glutamin,
- 60 servis,
- Saf ve aromasız l glutamine,
- Servis başına yüksek glutamin miktarı,
- Yoğun antrenman kullanımı önerilir.
Glutabig ne zaman kullanılır?
Bigjoy gluta big glutamin powder kullanıcı yorumları ve önerileri dikkate alındığı zaman genel olarak spor sonrası ve gece yatmadan önce kullanıldığı gözlemlenmektedir. Her Supplement ürününde olduğu gibi L Glutamine amino asidi de kullanıcın tercihlerine göre değişiklik görünmektedir.

Bigjoy Sports Glutabig Glutamine Powder Aromasız 300 Gr Bigjoy Sports Glutabig Glutamine Powder Aromasız 300 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar