Bigjoy Glutabig Glutamine Powder Aromasız 120 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0042
Son Kullanma Tarihi: 12/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 129,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 129,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 19


Bigjoy Sports Glutabig Glutamine Powder Aromasız 120 Gr


Bigjoy Sports Glutabig Glutamine Powder Aromasız 120 Gr toz formda servisinde 5 gr %100 saf yüksek kaliteli L-Glutamine bulunan amino asit ürünüdür.

Bigjoy glutabig aromasız 120 gr bigjoy ürünleri arasında saf ve aromasız glutamin içeren bir formül ile üretilmiş supplement ürünüdür. Glutabig 60 servis ve servisinde 5000 mg toz glutamine içermektedir. Bigjoy firmasının ithal hammaddeler ile ülkemizde paketlemesini yaptığı amino asit grubuna ait bir ürünüdür.

Bigjoy Gluta big özellikle “Recovery” ürünler olarak adlandırılan ve spor sonrası toparlanma noktasında en etkin amino asit olarak bilinmektedir. Vücudumuzda bulunan amino asit havuzunu yaklaşık %60 gibi büyük bir oranını glutamin oluşturmaktadır.

Bu yüksek orandan anlaşılacağı üzere yapılan aktiviteden sonra vücudumuzda en fazla eksilen amino asit glutamin olmaktadır. Eksilen glutamin miktarı yerine konmazsa kas yıkımı üst düzeye erişeceği için glutamin takviyesi özellikle vücut geliştirme gibi ağır antrenman yapan sporcular için çok önemli sporcu gıdası olarak bilinmektedir.

Glutabig 120 gr Öne Çıkanlar

 • 1 Serviste 5000 mg glutamin,
 • 24 servis,
 • Saf ve aromasız l glutamine,
 • Servis başına yüksek glutamin miktarı,
 • Yoğun antrenman kullanımı önerilir,
 • Saf Aromasız.

  Glutabig ne zaman kullanılır?

  Bigjoy gluta big glutamin powder kullanıcı yorumları ve önerileri dikkate alındığı zaman genel olarak spor sonrası ve gece yatmadan önce kullanıldığı gözlemlenmektedir. Her Supplement ürününde olduğu gibi L Glutamine amino asidi de kullanıcın tercihlerine göre değişiklik görünmektedir

  Glutabig 120 Gr Fiyat
  Glutabig Glutamine Powder Aromasız 120 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Glutabig Glutamine Powder %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Glutabig Glutamine Powder Aromamasız kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli