Bigjoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0092
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 249,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 249,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 34

BigJoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet


Bigjoy Vitamins Glucosamine Chondroitin Msm 90 tablet glukozamin, kondroitin ve msm içeren eklem ağrıları için özel geliştirilmiş eklem sağlığı ürünüdür.

Big Joy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet, 1 servisinde 1500 mg glukozamin Sülfat, 900 mg kondroitin ve 1000 mg MSM içerir. Glucosamine, kıkırdaklarımız da doğal olarak bulunan bir maddedir. Glukozamin eklem sıvısındaki artışa ve kıkırdak oluşumuna destek olur. Bu nedenle yaklaşık 30 yıldır Avrupa’da eklem ağrıları ile mücadelede en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

Glukozamin sadece spor yapanlar arasında popüler olmakla kalmayıp ilerleyen yaş ile birlikte eklemlerindeki kıkırdak dokusu da yaşlanan ve hasarlar oluşan kişilerinde tercihleri arasında yer almaktadır. Kondrotin ise kıkırdak tendon ve üretmek, hasar görmüş olanları tamir etmeye yardımcı olması için kullanılan bir proteindir.

MSM (metil-sulfonil-metan’ın kısaltılmışıdır) ise kıkırdak, eklem ve bağ dokularının elastikiyetini artırmaya yardımcı bir maddedir. Özellikle glukozamin ile beraber alınması durumunda eklemlerde oluşan ağrıyı azaltmaya yardımcı olur.

Bigjoy Glukozamin Öne Çıkanlar

 • Her serviste 1500 mg glukozamin,
 • 900 mg Condroitin,
 • 1000 mg MSM,
 • 30 Servis,
 • Glukozamin sulfat deniz kabuklularından elde edilmiştir.
 • Eklem ve kemik doku için geliştirilmiş formülü bulunmaktadır.
 • Yüksek değerlerdeki içeriği ile en iyi sonuçların alınmasında yardımcıdır.
 • MSM içeriği ile eklem ağrılarının azalmasında yardımcı olabilir.

  Glukozamin Condroitin MSM Kullanımı

  1 Servis (3 Tablet) BigJoy Glucozamin Chondroitin Msm ürünü gün içinde yemekler ile birlikte teker teker veya tek seferde kullanılabilmektedir. Günlük tüketim miktarı 1 servis ile sınırlı olması gerekmektedir.

  Glucosamine Condroitin MSM Fiyat
  BigJoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  BigJoy Glucosamine Condroitin MSM %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  BigJoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet Besin Bilgisi
  Bigjoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet Neleri İçermez
  Bigjoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet Nasıl Kullanılır