Bigjoy Big2 Creatine + Glutamine 505 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0118
Son Kullanma Tarihi: 10/2022

Bigjoy Sports Big2 Creatine + Glutamine 505 Gr

Bigjoy Sports Big2 Creatine + Glutamine 505 Gr toz ve aromasız formda servisinde 5000 mg mikronize kreatin monohidrat ve 5000 mg glutamin içermektedir.
Big2 creatine + glutamine sporcular tarafından en fazla tercih edilen 2 supplement ürününü aynı kutuda sizlere sunmaktadır. Bigjoy creatine glutamine antrenman esnasında ihtiyacınız olan güç kazanımı için 5000 mg saf kreatin ve spor sonrası kaslarınızın onarımı ve toparlanma sürecinizin hızlanması için 5000 mg L Glutamin içermektedir.

Bigjoy kreatin glutamin ne işe yarar?

Bigjoy creatine + glutamine yorumlar ve ürünün içeriği dikkate alındığında güç ve enerji kazanımı ile beraber kas yapımı ve kaslarınızın yıkımını önlemeye yardımcı olduğu gerçeği ortaya çıkmaktadır. Dayanıklılık gerektiren ağır ve yorucu antrenmanlar yapan sporcular için oldukça uygun bir formüle sahiptir.
Big2 kreatin + Glutamin özellikle vücut geliştirme, boks, basketbol gibi yoğun egzersiz yapan sporcular için tercih edilebilecek özelliklerin çoğuna sahiptir. İki amino asit ortak özellikleri olan kas gelişimi ve kasların yıkımının önlenmesi bu sporcular için oldukça önemlidir.

Big joy kreatin glutamin Öne Çıkanlar

- 5000 mg mikronize kreatin monohidrat,
- 5000 mg glutamin.
- Tek serviste 100 mg C vitamini ile güçlendirilmiş içeriğe sahiptir.
- İki destek tek formülde.
- Toz formu ile hızlı emilim.
- Not: Süt, soya, yumurta, kereviz, gluten içeren tahıllar ve hardal işleyen tesislerde üretilmiştir.

Creatine glutamine nasıl kullanılır?
Creatine glutamine bigjoy sporcu gıdası olarak antrenman öncesi ve antrenman sonrası kullanımlara uygun bir formüle sahiptir. Tüketicinin amacına göre ve ürün ile ilgili yapılan yorumlara göre antrenman esnasında kullanıldığı da bilinmektedir.

big joy sports big2 creatine glutamine 505 gr big joy sports big2 creatine glutamine 505 gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli