Bigjoy Citrulline Powder 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0037
Son Kullanma Tarihi: 01/2024

Bigjoy Sports Citrulline Powder 300 Gr


Bigjoy Sports Citrulline Powder 300 Gr sporcuların genellikle antrenman öncesi kullanmayı tercih ettikleri saf ve aromasız üretilmiş supplementtir.

Big joy citrulline powder %100 saf sitrülin içeren bir amino asit olarak tanımlanmaktadır. Sitrülin vücut tarafından üretiliyor olmasının yanında besinlerde de bulunmaktadır. Citrulline en çok karpuz da bulunmaktadır. Sitrülin içeren diğer besinler ise soğan, sarımsak, balık, et ve badem olarak sayabiliriz.

Bigjoy sitrulin özellikle dayanıklılık gerektiren yoğun antrenman yapan sporcuların enerji ve güç kazanımı noktasında etkin rol oynamaktadır. Sitrülin vücutta arginin adı verilen amino aside dönüşerek nitrik oksit üretimine yardımcı olur. Bu da doğal olarak sağlıklı damarlara sahip olmak ve egzersizden daha iyi verim almak noktasında tüketicilere destek verir.

Bigjoy Sitrulin Öne Çıkanlar

 • 300 servis,
 • Büyüme hormonunu artırabilir.
 • Kaslardaki oksijen içeriğini artırabilir.
 • Ağrılarda yarı yarıya bir azalma görülebilir.
 • Saf aromasız.

  Bigjoy Sports Citrulline Kullanımı

  Citrulline kullananlar yorumlar ve forum sitelerinde yaptıkları paylaşımlarda spor öncesi kullanıldığı görülmektedir. Ürünün içeriği ve özellikleri dikkate alındığında en doğru kullanım şeklinin antrenman öncesi olduğunu teyit etmektedir. Özellikle vücut geliştirme gibi yoğun güç ve performans isteyen egzersiz yapan sporcuların antrenman öncesi ürünler olarak pre workout ürünlerinin içeriğinde Citrulline olmasına özellikle dikkat etmektedirler

  Bigjoy Sports Citrulline Fiyat
  Bigjoy Sports Citrulline Powder 300 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Citrulline Powder 300 Gr Aromasız %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Citrulline Powder kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Citrulline Powder 300 Gr Besin Bilgisi
  Bigjoy Citrulline Powder 300 Gr Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Citrulline Powder 300 Gr Neleri İçermez
  Bigjoy Citrulline Powder 300 Gr Nasıl Kullanılır