Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 1080 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0095
Son Kullanma Tarihi: 04/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 549,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 549,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Çikolata 1080 Gr


Bigjoy Sports Bigwhey Whey Protein Classic Çikolata 1080 Gr 30 servislik ambalajında sindirim enzimi ilave edilmiş yeni formül ile üretilmiş protein tozudur.

Bigjoy bigwhey classic whey protein tozu bilinen protein tozlarından farklı olarak proteaz ve papain enzimleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Bigwhey klasik servisinde 24 gram protein tozu içermektedir..

Bigwhey classic yorum yapan kullanıcılar proteaz ve papain enzimleri sayesinde ürünü daha hızlı bir şekilde sindirdikleri için faydalarını da daha kısa sürede hissettiklerini belirtmektedirler. Bigwhey Whey Klasik özelikle spor sonrası yıkıma uğrayan kasların toparlanma sürecini hızlandırmaktadır.

Bigwhey Klasik 1080 Gr Öne Çıkanlar

 • Yüksek kalitede whey protein,
 • 1 serviste 24 gr protein,
 • 1 serviste 5500 mg BCAA,
 • 1 serviste 4200 mg glutamin öncüleri,
 • 20 mg İlave sindirim enzimleri,
 • 30 Servis
 • Çikolata Aromalı.

  Bigwhey Classic Nasıl Kullanılır?

  Bigwhey Protein zamanı spor sonrası ve su ile karıştırılıp kullanmaktır. BigJoy Big Whey protein tozu spor sonrası kullanımlarda serbest formdaki amino asitlerle karıştırılması bu amino asitlerin emilimini geciktireceğinden dolayı tavsiye edilmemektedir.

  Spor olmayan günlerde ihtiyaca ve beslenme düzeninize göre değişmek üzere sabah uyanır uyanmaz ve öğün aralarında kullanılabilir.

  Bigjoy Bigwhey Whey Protein Tozu Fiyat
  Bigjoy Sports Bigwhey Whey Protein Tozu Çikolata 915 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Bigwhey Whey Protein Tozu ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Bigwhey Whey Protein Tozu 915 Gr Çikolatalı kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 1080 Gr Çikolata Besin Bilgisi
  Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 1080 Gr Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 1080 Gr Çikolata Neleri İçermez
  Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 1080 Gr Çikolata Nasıl Kullanılır