Bigjoy BigMassGo GH Factors 50 Paket Mix

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0143
Son Kullanma Tarihi: 04/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 829,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 829,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 6

BigJoy BigMassGo GH Factors Gainer 5000 Gr 50 Saşe Mix


BigJoy BigMassGo GH Factors Gainer tekli paketlerde karbonhidrat ve proteine ek olarak arjinin, ornitin, lizin, glutamin, çinko, magnezyum, tribulus, kafein, B6 vitamininden oluşan yeni formülasyona sahip karbonhidrat ürünüdür.

Bigmass GH Factors Go serisi daha önce kova ambalajı ile satışa sunulan bigmass Gh Factors serisinin şase formu olarak siz tüketicilerin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almaktadır.

Big Joy BigMassGo GH Factors Gainer, karbonhidrat tozu/gainer kategorisinde bulunan bir üründür. Karbonhidrat ve protein içeriği ile vücut ağırlığınızı artırmaya yardımcı olarak, hacim kazanmanızı da destekler. Bigmass ayrıca yüksek efor gerektiren antrenmanlarda sizlere sağlayacağı enerji ile daha rahat spor yapmanıza yardımcı olur.

BigMassGo GH Factors tekli paketler ile hijyenik ve pratik bir kullanım sağlar. Her kutunun içerisinden 50 adet tekli paket çıkar. Tekli paketlerin her birisi 100 gramdır. Antrenmandan önce veya sonra spor çantanızdan çıkartıp shaker’ın içerisinde dökebilir ya da iş yerinde çekmecenizde, dolabınızda saklayarak ara öğünlerde kullanabilirsiniz.

Bigmass GH Factors Şase kapağı açık duran ürünlerin aksine hava ile temas etmediği için tazeliğini son kullanma tarihine kadar koruyarak avantaj sağlar.

BigMassGo GH Factors hacim kazanımının yanında fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını arttırmak ve aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmak isteyen kullanıcılar içinde ideal bir ürün olarak formüle edilmiştir.

BigJoy BigMassGo Öne Çıkanlar

 • %77 hızlı sindirilen karbonhidrat oranı,
 • %20 protein oranı,
 • Whey proteini konsantresi ve bitkisel protein karışımı,
 • Kreatin Monohidrat 1000 mg,
 • GH Factors (2660 mg) ilaveli özel formül,
 • Tek Kullanımlık Paketler,
 • 50 Servis,
 • 20 Paket Çikolata,
 • 15 Paket Çilek,
 • 15 Paket Muz,
 • Mix Aromalı.

  BigJoy Big MassGo Kullanımı Nasıldır?

  BigJoy BigMassGo GH Factors Gainer kullanım zamanı amaca göre değişim göstermek üzere günlük 3 servis ürünü (1 servis 1 Paket) öğün sonralarına ve antrenmanda yaklaşık 30-40 dakika öncesine gelecek şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım amacına ve zamanına göre su ya da süt tercihi yapılabilir.

  BigJoy BigMassGo + GH Factors kullanımı her gün standart olabilir sadece spor yapılan günler antrenman zamanınıza göre değişim yapılabilir.

  Big Joy Big MassGo + GH Factors kullanımı esnasında normal beslenmenize özen göstermeniz verim açısından çok önemlidir.

  BigMass Go GH Factors 50 Saşe Fiyat
  Bigjoy Sports BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket Mix ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket Mix aromalı ürünümüzü %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli