Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Mix

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0158
Son Kullanma Tarihi: 02/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 879,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 879,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix


Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix çikolata, çilek ve muz aromaları aynı kutuda yer alan yeni ambalaja sahip karbonhidrat tozu ürünüdür.

Bigjoy bigmass gh factor mix kilo ve hacim kazanımı için üretilmiş yüksek oranda karbonhidrat içeren supplement ürünü olarak bilinmektedir. Bigmass gainer klasik formüllere ilave olarak yapılan sporda daha fazla güç ve enerji kazanımı için Arjinin, Ornitin, Lizin amino asitleri, tribulus bitki ekstresiyle birlikte vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir.

Bigmass GH Faktor Mix şimdi size 3 aromayı aynı ambalajda sunmaktadır. Çikolata, Çilek ve Muz aromalarının bir arada olduğu yeni paketleme sayesinde gün içi 3 farklı aromayı deneme şansına sahip olmaktasınız.

Bigjoy Sports bigmass Gainer Karbonhidrat Tozu yorum ve forum sitelerinde yapılan paylaşımların ortak noktası olarak kas kütlesi kazanımına faydası olduğu belirtilmektedir. Fakat ürün sadece bununla da yetinmeyip özel içeriği sayesinde güç ve enerji kazanımı sağladığı da tespit edilmiştir.

Bigjoy Bigmass Mix Öne Çıkanlar

 • %77 hızlı sindirilen karbonhidrat oranı,
 • %20 protein oranı,
 • Whey proteini konsantresi ve bitkisel protein karışımı,
 • Kreatin Monohidrat 1000 mg.
 • GH Factors (2660 mg) ilaveli özel formül.
 • 20 Servis Çikolata,
 • 20 Servis Çilek,
 • 20 Servis Muz.

  Bigmass Karbonhidrat Tozu Nasıl Kullanılır?

  Bigjoy BigMass Gainer 5000 Gr Mix kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünün kullanım zamanı olarak genel olarak ana öğün sonraları olarak bilinmektedir. Fakat kişinin kullanım amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre kullanım şekli değişiklik göstermektedir.

  Vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporları yapanlar ürünü ayrıca egzersiz öncesi su ile kullanmaktadırlar. Spor öncesine de 50 gr kullanarak spor esnasında harcanan kalorinin bigmass tarafından karşılanmasını sağlamaktadırlar.

  Bigjoy BigMass Gainer 5000 Gr Mix Fiyat
  Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix Karbonhidrat Tozu ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix Karbonhidrat Tozu kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Mix Besin Bilgisi
  Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Mix Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Mix Neleri İçermez
  Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Mix Nasıl Kullanılır