Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size 864 Gr 72 Servis Ananas

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0164
Son Kullanma Tarihi: 09/2022

Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size Ananas 864 Gr 72 Servis


Bigjoy Sports Bcaapro Ripped Bcaa Double Size Ananas 864 Gr 72 Servis Ripped Bcaa içeriğini koruyarak Kilitli torba formunda daha ekonomik olarak üretilmiştir.

Bcaapro Ripped Bcaa Double Size içerik olarak bcaapro ripped ile aynı değerleri taşımasının yanında 72 servis içeren yeni kilitli torba ambalajı sayesinde sizlere daha uzun süre kullanabileceğiniz ve maliyet olarak da daha uygun olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bigjoy Sports bcaa pro ripped klasik bcaa ürünlerinin ötesinde artı görevlerini yapan kompleks bir Bcaa ürünüdür. Ripped bcaa özellikle antrenman öncesi için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.

Bigjoy bcaapro ripped Öne Çıkanlar

 • 4:1:1 oranlarında lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içermektedir,
 • Kolay karıştırılabilir formdadır. Topaklanma yapmaz,
 • 1 Servisteki 4 gr lık lösin içeriği ile öne çıkar,
 • B2 Vitamini içerir,
 • 1 servisi sadece 5 kCal'dır,
 • Termojenik karışım (Cla, Karnitin, Taurin, Kafein, Yeşil Çay),
 • Yüksek saflıkta ham madde kullanılarak formüle edilmiştir,
 • 72 Servis,
 • Kilitli torba formunda,
 • Ananas Aromalı.


  Ripped Bcaa Double Size kullanımı Nasıldır?

  Bigjoy Sports Bcaapro Ripped Bcaa Double Size yorum yapan tüketicilerimiz genel olarak ürünü spor öncesi kullandıklarını belirtmektedirler. Ripped termojenik etkili bir karışıma sahip olduğu için en yüksek randımanı egzersiz öncesi kullanımlar da vermektedir.

  Tabii bu arada kişiler kendilerine özel kullanım şekilleri belirleyebilirler. Burada önemli olan kullanılan supplement ten en üst seviyede karşılık almak olmalıdır.

  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size Fiyat
  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size Ananas 864 Gr 72 Servis ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size Ananas ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size Ananas 864 Gr 72 Servis kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size 864 Gr 72 Servis Ananas Besin Bilgisi
  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size 864 Gr 72 Servis Ananas Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size 864 Gr 72 Servis Ananas Neleri İçermez
  Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size 864 Gr 72 Servis Ananas Nasıl Kullanılır