Bigjoy Bcaapro Double Size 800 Gr 80 Servis Karpuz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0161
Son Kullanma Tarihi: 12/2022

Bigjoy Bcaapro Bcaa Double Size Karpuz 800 Gr 80 Servis

Bigjoy Sports Bcaapro Bcaa Double Size bcaapro özelliklerini koruyarak yeni ve ekonomik ambalajı ile 80 servis bcaa içeren tasarımı ile satışa sunulmaktadır.
Bcaapro Double Size içerik olarak bcaapro ile aynı değerleri taşımasının yanında 80 servis içeren yeni kilitli torba ambalajı sayesinde sizlere daha uzun süre kullanabileceğiniz ve maliyet olarak da daha uygun olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Bigjoy Sports Bcaa Pro double size protein sentezlemesi görevini yapan ve sporcuların günlük Bcaa ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilecek bir supplement ürünüdür. Bcaapro sadece bcaa içeren amino asitler içerdiği için diğer bcaa ürünlerine göre farklılık göstermektedir.

Bigjoy bcaapro ne işe yarar?

Bigjoy bcaa pro yorum ve öneriler dikkate alındığı zaman ürünün spor öncesi kullanımlarda sporcuların daha rahat egzersiz yaptıkları, spor sonrası kullanımlarda ise antrenman esnasında yıkıma uğrayan kasların onarılmasına yardımcı olduğu görüşleri hakimdir.
Bigjoy Sports Bcaapro double size ayrıca doğal görevi olan protein sentezinin etkisi ile protein ağırlıklı beslenenlerin kas yapımı konusunda ilerleme kaydettikleri de yorum ve incelemelerden anlaşılmaktadır.

Bigjoy bcaa pro Öne Çıkanlar

1 servis üründe;
- 4:1:1 oranlarında lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içermektedir.
- Kolay karıştırılabilir formdadır. Topaklanma yapmaz.
- 1 Servisteki 4 gr lık lösin içeriği ile öne çıkar.
- 1 servisi sadece 25 kCal'dır.
- Yüksek saflıkta ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.
- 80 Servis.
- Kilitli torba formunda.
Bcaapro Double Size kullanımı Nasıldır?
Bigjoy Sports Bcaapro Bcaa Double Size yukarda ne işe yarar bölümünde belirtildiği gibi tüketicinin amacına, beslenmesine ve yapılan sporun ağırlığına göre spor öncesi, sonrası ve gün içi kullanıma uygun bir supplement ürünüdür. Vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenenler antrenman öncesi ve sonrası yaklaşık 10 ar gramlık dozajlarda kullanmaktadırlar.

Bigjoy Sports Bcaapro Bcaa Double Size Karpuz Bigjoy Sports Bcaapro Bcaa Double Size Karpuz Besin Bilgisi
Bigjoy Bcaapro Double Size 800 Gr 80 Servis Karpuz Besin Bilgisi
Bigjoy Bcaapro Double Size 800 Gr 80 Servis Karpuz Özellikleri Nelerdir
Bigjoy Bcaapro Double Size 800 Gr 80 Servis Karpuz Neleri İçermez
Bigjoy Bcaapro Double Size 800 Gr 80 Servis Karpuz Nasıl Kullanılır