Bigjoy Bcaabig Double Size 1178 Gr 64 Servis Karpuz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0162
Son Kullanma Tarihi: 11/2022

Bigjoy Bcaabig Bcaa Double Size Karpuz 1178 Gr 64 Servis

Bigjoy Bcaabig Bcaa Double Size yeni ve ekonomik bir seri olarak üretilmiş bcaa, glutamin, taurin ve elektrolitler ile zenginleştirilmiş bir amino asittir.
Bigjoy bcaabig bcaa standartlarının üzerinde çok özel bir karışıma sahiptir. Servisinde bulunan 15 gr amino asit ile kategorisinde oldukça özel bir yere sahiptir. Bcaabig 10 gr Bcaa, 4 gr Glutamin, 1000 mg Taurin ve elektrolitler ile sizlere 1 serviste olabilecek en yüksek değerleri sunmaktadır.
Bcaabig Double Size içerik olarak bcaabig ile aynı değerleri taşımasının yanında 64 servis içeren yeni kilitli torba ambalajı sayesinde sizlere daha uzun süre kullanabileceğiniz ve maliyet olarak da daha uygun olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bcaabig ne işe yarar?

Bcaabig yorum yapan tüketicilerin değerlendirmeleri ve ürün hakkında yapılan incelemelere ve ürünün içeriği dikkate alındığında birden çok işe yaradığı ortaya çıkmaktadır. Her şeyden önce içindeki yüksek bcaa oranı ile klasik Bcaa görevinin yanında glutamin ve taurin ilavesi sayesinde kasların güçlenmesine ve daha enerjik antrenman seanslarının yapılmasına destek sağlamaktadır.

Big joy bcaabig Öne Çıkanlar

1 servis üründe;
- 2:1:1 formda Lösin, izolösin ve valin içerir.
- 10.000 mg BCAA,
- 4.000 mg glutamin,
- 1.000 mg taurin,
- Toplam 400 mg mineraller içeren elektrolit formülü.
- 64 Servis.
- Kilitli torba formunda.
Bcaabig nasıl kullanılır?
Big joy bcaa yorumları de değerlendirmeleri incelediğimiz zaman kullanım şeklinin oldukça farklı olduğu gözlemlenmektedir. Fitness, crossfit, boks vb. sporları yapanlar spor öncesi ve esnası kullanımı tercih etmektedirler. Vücut geliştirme gibi kas gelişimi sporları yapanların ise spor öncesi, esnası ve sonrası kullanımların hepsini yaptığı gözlemlenmiştir.

Bigjoy Sports Bcaabig Bcaa Double Size Karpuz Bigjoy Sports Bcaabig Bcaa Double Size Karpuz Besin Bilgisi
Bigjoy Bcaabig Double Size 1178 Gr 64 Servis Karpuz Besin Bilgisi
Bigjoy Bcaabig Double Size 1178 Gr 64 Servis Karpuz Özellikleri Nelerdir
Bigjoy Bcaabig Double Size 1178 Gr 64 Servis Karpuz Neleri İçermez
Bigjoy Bcaabig Double Size 1178 Gr 64 Servis Karpuz Nasıl Kullanılır