Bigjoy BcaaBig 589 Gram Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0013
Son Kullanma Tarihi: 02/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 549,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 549,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 35

BigJoy Sports BcaaBig 589 Gr Yeşil Elma


BigJoy BcaaBig 589 Gr 2:1:1 oranında BCAA, taurin, glutamin içeren ve ayrıca elektrolitler ile desteklenmiş kompleks bir amino asit olarak tanımlayabiliriz.

Big Joy Big Bcaa servisinde bulunan 10 gram BCAA, 1000 mg taurin, 4000 mg glutamin ve elektrolitler sayesinde antrenman öncesi, esnası ve sonrası kullanımlara uygun bir amino asit olarak karşımıza çıkmaktadır. Bcaabig kompleks içeriği sayesinde protein sentezi, kas kütlesi kazanımı ve toparlanma sürecinde etkin bir rol oynayacak bir supplement olarak sizlere sunulmaktadır.

Bigjoy Bcaabig 589 gr içeriğindeki yüksek oranda Bcaa sayesinde kaslarınızı proteinle beslemeye. Glutamin ile kaslarınızı güçlendirmeye, Taurin ile spor esnasında kendinizi güçlü hissetmenize ve elektrolitler sayesinde ise spor esnasında vitamin, mineral ve su kaybınızı önlemeye yardımcı olacaktır.

Bcaabig Bigjoy Öne Çıkan Özellikleri

 • 2:1:1 formda Lösin, izolösin ve valin içerir.
 • 10.000 mg BCAA,
 • 4.000 mg glutamin,
 • 1.000 mg taurin,
 • Toplam 400 mg mineraller içeren elektrolit formülü.
 • 32 Servis,
 • Yeşil Elma Aromalı.

  Bcaabig Nasıl Kullanılır?

  Big Joy Bcaabig vücut geliştirme sporu yapanlar için kas gelişimi, Crossfit ve Boks gibi dayanıklılık sporu yapanlar tarafından ise kendilerine artı güç sağlaması ve egzersiz sonrası toparlanma sürecindeki etkisi nedeniyle tercih edilmektedir.

  Bcaabig kullananlar yaptıkları spora ve amaçlarına göre ürünü spor öncesi, esnası ve sonrası kullanabilirler. Ürün kompleks bir içeriğe sahip olduğu için klasik bir kullanım şekli olmamakla beraber kişiye özel kullanım şekilleri tavsiye edilmektedir.

  Bigjoy Sports Bcaabig Bcaa Fiyat
  Bigjoy Sports Bcaabig Bcaa 589 Gr Yeşil Elma Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Bcaabig 589 Gr ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Bcaabig Bcaa Yeşil Elma kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy BcaaBig 589 Gram Yeşil Elma Besin Bilgisi
  Bigjoy BcaaBig 589 Gram Yeşil Elma Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy BcaaBig 589 Gram Yeşil Elma Neleri İçermez
  Bigjoy BcaaBig 589 Gram Yeşil Elma Nasıl Kullanılır