Bigjoy BcaaBig 589 Gram Ananas

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0062
Son Kullanma Tarihi: 09/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 499,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 499,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 48

Bigjoy Bcaabig Bcaa 589 Gr Ananas Aromalı


Bigjoy Bcaabig Bcaa 589 Gr Ananas, karpuz ve yeşil elma aromaları ile üretilmiş yüksek oranda bcaa, glutamin, taurin ve elektrolitler içermektedir.

Bigjoy bcaabig bcaa standartlarının üzerinde çok özel bir karışıma sahiptir. Servisinde bulunan 15 gr amino asit ile kategorisinde oldukça özel bir yere sahiptir. Bcaabig 10 gr Bcaa, 4 gr Glutamin, 1000 mg Taurin ve elektrolitler ile sizlere 1 serviste olabilecek en yüksek değerleri sunmaktadır.

Bcaabig yorum yapan tüketicilerin değerlendirmeleri ve ürün hakkında yapılan incelemelere ve ürünün içeriği dikkate alındığında birden çok işe yaradığı ortaya çıkmaktadır. Her şeyden önce içindeki yüksek bcaa oranı ile klasik Bcaa görevinin yanında glutamin ve taurin ilavesi sayesinde kasların güçlenmesine ve daha enerjik antrenman seanslarının yapılmasına destek sağlamaktadır.

Bigjoy Bcaabig 589 gr Öne Çıkanlar

 • 2:1:1 formda Lösin, izolösin ve valin içerir.
 • 10.000 mg BCAA,
 • 4.000 mg glutamin,
 • 1.000 mg taurin,
 • Toplam 400 mg mineraller içeren elektrolit formülü.
 • 32 Servis,
 • Ananas Aromalı.

  BigJoy Bcaabig Nasıl Kullanılır?

  Big joy bcaa yorumları de değerlendirmeleri incelediğimiz zaman kullanım şeklinin oldukça farklı olduğu gözlemlenmektedir. Fitness, crossfit, boks vb. sporları yapanlar spor öncesi ve esnası kullanımı tercih etmektedirler. Vücut geliştirme gibi kas gelişimi sporları yapanların ise spor öncesi, esnası ve sonrası kullanımların hepsini yaptığı gözlemlenmiştir.

  Bigjoy Sports Bcaabig Fiyat
  Bigjoy Bcaabig Bcaa 589 Gr Ananas Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Bcaabig Bcaa 589 Gr ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Bcaabig kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy BcaaBig 589 Gram Ananas Besin Bilgisi
  Bigjoy BcaaBig 589 Gram Ananas Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy BcaaBig 589 Gram Ananas Neleri İçermez
  Bigjoy BcaaBig 589 Gram Ananas Nasıl Kullanılır