Bigjoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Ananas

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0034
Son Kullanma Tarihi: 11/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 429,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 429,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 35

Bigjoy Bcaapro Ripped 432 Gr Ananas Aromalı


Bigjoy Bcaapro Ripped 432 Gr Ananas Aromalı Türkiye pazarında ilk defa üretilen özel bir formüle sahip bcaa ve termojenik ürünlerden bir araya gelmiştir.

Bcaa pro ripped kaslarda metabolize bcaa amino asitlerine ilave olarak enerji, güç kazanımı ve Vücudunuzda bulunan fazla yağ dokularından kurtulmanıza yardımcı olabilecek termojenik bir karışıma sahip kompleks bir bcaa ürünüdür.

Bigjoy Sports bcaa pro ripped klasik bcaa ürünlerinin ötesinde artı görevlerini yapan kompleks bir Bcaa ürünüdür. Ripped bcaa özellikle antrenman öncesi için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.

Bcaa ripped içeriğinde bulunan termojenik karışım sayesinde sizlere daha güçlü ve enerjik egzersiz seansları yapmanızın yanında aynı zamanda vücudunuzda bulunan fazla yağ hücrelerinden kurtulmanıza yardımcı olacak toz ve aromalı bir formüle sahiptir.

Bigjoy Bcaapro Ripped Öne Çıkanlar

 • 4:1:1 oranlarında lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içermektedir,
 • Kolay karıştırılabilir formdadır. Topaklanma yapmaz,
 • 1 Servisteki 4 gr lık lösin içeriği ile öne çıkar,
 • B2 Vitamini içerir,
 • 1 servisi sadece 5 kCal'dır,
 • Termojenik karışım (Cla, Karnitin, Taurin, Kafein, Yeşil Çay),
 • Yüksek saflıkta ham madde kullanılarak formüle edilmiştir,
 • 36 Servis,
 • Ananas Aromalı.

  Bcaa Ripped Kullanımı

  Bigjoy bcaa pro ripped yorum yapan tüketicilerimiz genel olarak ürünü spor öncesi kullandıklarını belirtmektedirler. Ripped termojenik etkili bir karışıma sahip olduğu için en yüksek randımanı egzersiz öncesi kullanımlar da vermektedir. Tabii bu arada kişiler kendilerine özel kullanım şekilleri belirleyebilirler. Burada önemli olan kullanılan supplement ten en üst seviyede karşılık almak olmalıdır.

  Bigjoy Bcaapro Ripped Fiyat
  Bigjoy Bcaapro Ripped 432 Gr Ananas Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Bcaapro Ripped 432 Gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Bcaapro Ripped kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Ananas Besin Bilgisi
  Bigjoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Ananas Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Ananas Neleri İçermez
  Bigjoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Ananas Nasıl Kullanılır