Bigjoy Big2 BCAA + Glutamine 600 Gr Karpuz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0117
Son Kullanma Tarihi: 02/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 505,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 505,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 67

Bigjoy Sports Big2 Bcaa + Glutamine Karpuz 600 gr


Bigjoy Sports Big2 bcaa + glutamine karpuz 600 gr sporcuların en çok tercih ettikleri bcaa ve glutamin amino asitlerinin aynı kutuda bulunduğu supplementtir.

Bigjoy sports big2 bcaa + glutamine 600g 4:1:1 oranında 5000 gr Bcaa ve 5000 mg saf Glutamin amino asitlerinin bir araya gelmesi ile formüle edilmiştir. Big2 Bcaa + Glutamin karpuz aromalı olup 3.334mg Lösin, 833mg İzolösin ve 833mg Valin içermektedir.

Bcaa + glutamine faydaları ilk bakışta formülünü oluşturan amino asit karışımına bakınca kas kütlesi kazanımı, kas yıkımının önlenmesi, kas iyileşme sürecinin hızlanması ve protein sentezi olarak dikkat çekmektedir. Özellikle vücut geliştirme, Crossfit gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenen sporcular için ideal bir sporcu gıdası olarak ön sıralarda kendine yer bulmaktadır.

BigJoy Bcaa Glutamine Öne Çıkanlar

 • Her serviste 5000 mg BCAA ve 5000 mg glutamin,
 • Yüksek lösin oranına sahip (4:1:1) BCAA içeriği,
 • 2 etkili destek tek formülde,
 • Toz formu ile hızlı emilim,
 • Aromalandırılmış kolay içim,
 • 50 Servis,
 • Karpuz Aromalı.

  Big joy Big2 Bcaa + Glutamine Kullanımı

  Bigjoy big2 bcaa + glutamine 600 gr kullanımı tüketicinin hedefleri, beslenmesi ve yaptığı spora göre değişiklik göstermektedir. Bigjoy sports big2 bcaa + glutamine yorum yapan kullanıcılar antrenman sonrası toparlanma sürecinde ürünün oldukça işe yaradığını belirtmektedir. Ürünün içeriği göz önüne alınınca ihtiyaca göre her dönemde kullanılabilir bir özelliğe sahiptir.

  Bigjoy Bcaa + Glutamine Fiyat
  Bigjoy Sports Big2 Bcaa + Glutamine Karpuz 600 gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Big2 Bcaa + Glutamine %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Big2 Bcaa + Glutamine Karpuz kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Big2 BCAA + Glutamine 600 Gr Karpuz Besin Bilgisi
  Bigjoy Big2 BCAA + Glutamine 600 Gr Karpuz Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Big2 BCAA + Glutamine 600 Gr Karpuz Neleri İçermez
  Bigjoy Big2 BCAA + Glutamine 600 Gr Karpuz Nasıl Kullanılır