Bigjoy AolBig Zma 124 Veggie Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0075
Son Kullanma Tarihi: 09/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 239,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 239,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 36

Bigjoy aolbig zma 124 kapsül


Bigjoy aolbig zma 124 kapsül Arjinin, ornitin ve lizin amino asitleri ile birlikte çinko, magnezyum ve B6 vitaminleri içeren zengin bir formüle sahiptir.

AolBig Zma 124 Veggie Kapsül zengin içeriği sayesinde hem antrenman öncesi hem de gece yatmadan önce kullanabileceğiniz kompleks bir supplement olarak dikkat çekmektedir. Kompleks yapısı sayesinde sizlere birden fazla katkı sağlayabilecek bir gıda takviyesidir.

Big joy aol big zma kullananlar ve forum sitelerinde ürün hakkında yorum yapanlardan elde edilen bilgiler ışığında Arjinin, ornitin ve Lizin amino asitleri ile yapılan antrenman süresinin daha uzun olduğu belirtilmektedir. Ürün ayrıca gece yatmadan önce kullanımlarda ise Gh desteklediği ve kas kütlesinin artışına yardımcı olduğu bilinmektedir.

Bigjoy aol big zma Öne Çıkanlar

 • Her serviste 2:1:1 oranında 2500 mg AOL,
 • Her serviste 223 mg ZMA,
 • 124 adet bitkisel kapsül.
 • Kompleks Amino Asit.
 • 31 Servis.

  Bigjoy Aol Zma Kullanımı

  Bigjoy aol zma yorum yapan kullanıcılar genel olarak spor öncesi ve yatmadan önce kullanım sağladıklarını belirtmektedir. Zma Bigjoy içeriği incelendiği zaman klasik kullanım şekli olarak kullanıcı yorumlarını doğrulamaktadır.

  Her supplement ürününde olduğu gibi kullanıcı kendi hedefleri ve beslenmesine göre kullanım zamanını ve dozajlarını kendine göre ayarlayabilir.

  Bigjoy Aolbig Zma Fİyat
  Bigjoy Sports Aolbig Zma 124 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Aolbig Zma %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Aolbig Zma kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy AolBig Zma 124 Veggie Kapsül Besin Bilgisi
  Bigjoy AolBig Zma 124 Veggie Kapsül Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy AolBig Zma 124 Veggie Kapsül Neleri İçermez
  Bigjoy AolBig Zma 124 Veggie Kapsül Nasıl Kullanılır