Bigjoy AolBig Zma 124 Veggie Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0075
Son Kullanma Tarihi: 05/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 148,72 TL %12 169,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 148,72 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 92

Bigjoy aolbig zma 124 kapsül

Bigjoy aolbig zma 124 kapsül Arjinin, ornitin ve lizin amino asitleri ile birlikte çinko, magnezyum ve B6 vitaminleri içeren zengin bir formüle sahiptir.
AolBig Zma 124 Veggie Kapsül zengin içeriği sayesinde hem antrenman öncesi hem de gece yatmadan önce kullanabileceğiniz kompleks bir supplement olarak dikkat çekmektedir. Kompleks yapısı sayesinde sizlere birden fazla katkı sağlayabilecek bir gıda takviyesidir.

Aolbig zma ne işe yarar?

Big joy aol big zma kullananlar ve forum sitelerinde ürün hakkında yorum yapanlardan elde edilen bilgiler ışığında Arjinin, ornitin ve Lizin amino asitleri ile performans artışı noktasında etkili olduğu belirtilmektedir. Ürün ayrıca gece yatmadan önce kullanımlarda ise Gh desteklediği ve büyümeye yardımcı olduğu bilinmektedir.

Big joy aol big zma Öne Çıkanlar

- Her serviste 2:1:1 oranında 2500 mg AOL,
- Her serviste 223 mg ZMA,
- 124 adet bitkisel kapsül.
- Kompleks Amino Asit.
- 31 Servis.

Bigjoy zma kullanımı Nasıldır?
Bigjoy aol zma yorum yapan kullanıcılar genel olarak spor öncesi ve yatmadan önce kullanım sağladıklarını belirtmektedir. Zma Bigjoy içeriği incelendiği zaman klasik kullanım şekli olarak kullanıcı yorumlarını doğrulamaktadır. Her supplement ürününde olduğu gibi kullanıcı kendi hedefleri ve beslenmesine göre kullanım zamanını ve dozajlarını kendine göre ayarlayabilir.

big joy aol big zma 124 Kapsül bigjoy aolbigzma içerik bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar