Bigjoy AminoBig Amino Asit 330 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0100
Son Kullanma Tarihi: 06/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 429,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 429,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 27

BigJoy Aminobig Amino Asit 330 Tablet


BigJoy Aminobig Amino Asit 330 Tablet Esansiyel ve esansiyel olmayan 19 amino asit profilinin tamamına sahip olan bir formülle üretilmiş sporcu gıdasıdır.

Aminobig profilini oluşturan amino asitler konsantre ve izole whey proteinden elde edilen kaynaklardan oluşması özellikle kas gelişimi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Aminobig ayrıca formülünde bulunan B6 vitamini sayesinde protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunur.

Bigjoy Sports Amino Big 330 Tablet her şeyden önce ihtiyaç duyduğunuz ve sizde eksik olduğunun düşündüğünüz protein seviyenizi yükseltmenize destek olur. Protein seviyenizin yükselmesi sonucu kas gelişimi de desteklenmiş olur.

Aminobig Vücut geliştirme sporu yapanların kas gelişimine ve dayanıklılık sporu yapanların (boks, crossfit, atletizm vb) direnç ve güç artışı kazanımlarına yardımcı olabilir.

Bigjoy Aminobig Öne Çıkanlar

 • Konsantre ve İzole whey proteinden elde edilmiş zengin amino asit profiline sahiptir,
 • 19 amino asit içeriğiyle çok yönlü besleme gerçekleştirir,
 • B6 vitamini ile güçlendirilmiş içeriği ile protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunur,
 • 750 mg EAA içerir,
 • 330 Tablet,
 • 110 Servis.

  Big Joy Aminobig Kullanımı

  Bigjoy Aminobig Yorum ve önerileri araştırdığınız zaman birbirinden farklı kullanım şekilleri ile karşılaşacaksınız. Burada önemli olan kimin nasıl kullandığı değil sizin nasıl kullanacağınızdır. Amino asit kullanımı sizin beslenmeniz, kullanım amacınız ve yaptığınız sporla doğru orantılı olmalıdır ki faydasını görebilirsiniz.

  Bu şekilde kısa bir girişten sonra klasik olarak kullanım şeklini sizlerle paylaşalım. Birinci olarak sadece spor öncesi ve sonrası kullanabilirsiniz. Bu kullanım şekli sadece sporla ilgili size kazanım sağlayacaktır.

  İkinci olarak ise günlük 3 ana öğünden sonra kullanıma ilave olarak spor öncesi kullanımdır ki buda size hem spor kazanımı hem de kas gelişiminde kazanç sağlayacaktır. Bu kullanım şekillerinden size uygunu hangisi ise onu tercih edebilir ya da spor hocası veya diyetisyen tavsiyesi ile kullanıma devam edebilirsiniz.

  BigJoy Aminobig Fiyat
  BigJoy Aminobig Amino Asit 330 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  BigJoy Aminobig Amino Asit %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  BigJoy Aminobig kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy AminoBig Amino Asit 330 Tablet Besin Bilgisi
  Bigjoy AminoBig Amino Asit 330 Tablet Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy AminoBig Amino Asit 330 Tablet Neleri İçermez
  Bigjoy AminoBig Amino Asit 330 Tablet Nasıl Kullanılır