Bigjoy Betaine 120 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0061
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 159,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 159,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 27

BigJoy Sports Betaine 120 Tablet


BigJoy Betaine 120 Tablet, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle tablet formda ve servisinde 4000 mg beta alanin içeren supplementtir.

Betain vücutta üretildiği gibi pancar, ıspanak, kepekli tahıl ve deniz ürünlerinden de tedarik edilebilir. Betain son dönemlerde güç ve dayanıklılık sporcuları tarafından kullanılmaya başlanan bir destektir.

Betain, antrenman performansına ve vücut kompozisyonuna (kas kütlesi artışı) olumlu etki ettiği için sadece vücut geliştirmeciler değil farklı branşlardan sporcular tarafından da tercih edilen oldukça popüler bir üründür. Yapılan çalışmalar betainin dayanıklılığı ve kas kütlesinin artışını desteklediğini göstermektedir.

Big Joy Betaine Öne Çıkanlar

 • Her servisinde 4000 mg betain içerir
 • Hayvansal içeriği olmaması nedeniyle vejetaryen kullanımına uygundur.
 • Aromasız,
 • 40 Servis.

  BigJoy Betaine Kullanımı

  1 Servis ( 3 Tablet ) BigJoy Betaine tek tek su ile yutulabilir. Tabletler orta büyüklükte olup kullanımı kolaydır. Tablet kullanımı konusunda zorluk yaşayanlar kırarak kullanabilirler veya tabletleri toz haline getirerek su ile kullanımında kana daha hızlı karışımı sağlanabilir.

  BigJoy Betaine 120 Tablet öncelikli kullanım zamanı olarak spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Günlük 2 servisin üzerinde tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

  Big Joy Betaine 120 Tablet Fiyat
  BigJoy Sports Betaine 120 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  BigJoy Sports Betaine %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  BigJoy Sports Betaine 120 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Betaine 120 Tablet Besin Bilgisi
  Bigjoy Betaine 120 Tablet Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Betaine 120 Tablet Neleri İçermez
  Bigjoy Betaine 120 Tablet Nasıl Kullanılır