124 Ürün Mevcut

Bigjoy Sports

Bigjoy Sports Hakkında

Bigjoy Türkiye’nin sporcu besinleri alanında en büyük ve en eski distribütör firması olan Farmatek markasıdır. Farmatek sporcu gıdaları ve besinleri sektöründe yaklaşık 25 senelik bir tecrübeye sahip olarak Bigjoy markasını üretmektedir.

Farmatek daha önceki yıllarda Dünyaca ünlü markalar olan Unıversal, Ultımate, Muscletech gibi markaların Türkiye distribütörü olarak sporcu gıdaları sektörüne hizmet etmiştir. 2010 yılından sonra ise ilk Bigjoy protein Barları üreterek Bigjoy Sports markasının ülkemiz tarafından tanınmasını sağlayacak adımları atmıştır.

Big Joy Üretime Kaç Yılında Başlamıştır?

Bigjoy ilk olarak 2008 yılında Protein bar üreterek sektöre adımını atmıştır. Takip eden yıllarda ise ürün gamını geliştirerek sporcu gıdaları konusunda oluşabilecek her türlü talebe yanıt verecek klasik ve özel ürünlerin üretimine başlamıştır.

Bigjoy Sports Hammadde Kalitesi

Big Joy ürünlerinin ham maddesini İngiltere ve Hollanda ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerinden ithal ederek ülkemizde paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Bigjoy Sports BCAA’ları İngiltere’den, Protein tozu Danimarka’da, Protein barları Hollanda’da kendi alanında Avrupa’nın en büyük üreticisinin hatlarından çıkıyor. Proteinli müsli ise Almanya’da çok özel bir teknoloji ile üretilmektedir.

Bigjoy Ürün Çeşitliliği

Big Joy Sports sporcu gıdası ihtiyacı olan tüm tüketicilerin nerdeyse ihtiyacı olan her ürüne sahip bir ürün gamına sahiptir. Kısaca bu ürünleri hatırlamak gerekirse;

Protein Tozları: Bigwhey protein tozu hem klasik kutularda hem de tek kullanımlık paketler içeren ambalajlar ve bol aroma çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Bigwhey Go ve bigwhey klasik serileri ile geliştirilmiş enzim ilaveleri ile protein tozu sektörüne yeni bir açınım getirmiştir.

Amino Asitler ve Kreatin: Bigjoy Sports toz ve tablet formunda aromalı ve aromasız bcaa çeşitlerine sahiptir. Bcaabig ve Bcaapro aromalı ürünler olmakla beraber Bcaa 4:1:1 saf aromasız formu da vardır.

Glutamin olarak 300 gr Glutabig aromasız, 420 gram 2 aromalı glutabig ve tekli paketlerde aromalı Glutabig olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

L-Karnitin, CLA ve Diyet: Bigjoy karnitin ve clabig ürünleri ile kilo vermek isteyen tüketiciler için üretilip satışa sunulmaktadır. Bu ürünler arasında shot, tablet ve Sıvı formlarını seçerek kilo verme amacınıza destek olur.

Gainer (kilo ve hacim): Bigmass Gainer ile kilo ve hacim kazanımı isteyen tüketicilere hitap etmektedir. GH formu ile geliştirilen Bigmass Gainer protein tozu serisinde olduğu gibi klasik kutu ve tek kullanımlık paketlerden oluşan ambalajlara sahiptir.

Performans ve Güç Takviyeleri: Bigjoy Predator, beta alanin ve Citrulin ürünleri ile spor öncesi ve spor esnasında güç ve enerji kazanımı sağlayacak ürünlere sahiptir.

Sporcu Vitaminleri: Bigjoy ZMA, Bigjoy Glucosamine Chondroitin MSM, Bigjoy Tribulus ve Bigjoy Vitamin Mineral ürünleri ise ihtiyacınız olan vitamin çeşidine göre sizlere hitap edebilecek ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ürünlerdir.

Big Joy Sports Öne Çıkan Ürünleri

Bigjoy Sports özellikle tek kullanımlık paketler halinde satışa sunduğu bigwhey ve Bigmass ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürünlerin haricinde yine kategorisinde üst sıralarda yer alan Predator ve Bcaa kategorisinde bir ilk olan Yağ Yakıcı takviyeli Bcaa Ripped ve Kompleks bir Bcaa olan Bcaabig ile zirvelerdeki yerini korumaktadır.
Bigjoy Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Bigjoy sports ürünlerin yazımızın ilk kısmında yer alan İngiltere ve Belçika gibi ülkelerden ithal edilen ham maddeler ile ülkemizde bulunan ve Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalara sahip tesislerde paketleniyor.

Bigjoy Sports Ürün satışları

Bigjoy ürünleri ana bayi garantisi ile Protein34 sporcu gıdalarından tedarik edebilirsiniz. Protein34 olarak Bigjoy ve diğer markaların ürünlerini protein34.com internet sitemiz ve mağazalarımızdan uygun fiyat politikası ve bol hediye seçenekleri ile gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Bigjoy Sports Ürünleri