Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 72 (3 Sayfa)

BIGJOY Sports

BIGJOY Sports; Unıversal Nutrition, Muscletech Nutrition, Musclemeds markalarının Türkiye Ditribütörü ve aynı zamanda Zero Shot’ın üreticisi olan Farmatek’in hammaddelerini Hollanda, Almanya gibi ülkelerde üretilmekte, bazı ürünler orada, bazıları ise ülkemizde Tarım Bakanlığının yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalarına sahip tesislerde paketlenmesiyle üretimini yapıp satışa sunduğu sporcu gıdası takviye ürünleridir.

BIGJOY Sports Ürünleri

Fitness, koşu, CrossFit, vücut geliştirme, dövüş sporları vb. sporlarla ilgilenen sporcuların ihtiyacı ilgilendiği spora ve hedeflerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. BIGJOY Sports, sporcu ürünlerinde standart olarak bilinen kalıpların dışına çıkarak her spor dalındaki sporcunun performansınız bir adım yukarı taşıyacak şekilde zengin bir ürün çeşitliliği ile tüketicilerin tercihine sunulmuştur.

BIGJOY Foods

Günümüzde uzmanlar ve diyetisyenler protein açısından zengin bir beslenme planı izlenmesi konusunda hem fikirdir. BIGJOY Foods beslenme düzeninize ve diyet programınıza daha fazla protein eklemenin pratik ve lezzetli yollarını sunar. Evde ya da ofiste besleyici öğünler hazırlamak, ara öğünlerde tok tutacak çözümler için BIGJOY Foods ürünlerini dizayn edip satışa sunmuştur.

BIGJOY Bars

Dengeli bir beslenme için öğünlerinizi iyi planlamanız ve gerekirse uzman önerileri ile önceden hazırlık yapılması gerekmektedir. Hedeflediğiniz forma ulaşmak için tükettiğiniz her öğün besleyici olmalı ve fazla kalori içermemelidir. BIGJOY protein barları, açlığınızı, atıştırma ya da tatlı ihtiyacınızı proteinle gidermek için dizayn edilmiştir. Spor öncesinde ya da sonrasında, evde ya da ofiste yüksek kalitede protein tüketmek ve tatlı ihtiyacını karşılamak isteyenler için idealdir..

BIGJOY Sports Ürünleri Satın Al

BIGJOY Sports ürünleri Farmatek tarafından üretilip bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Farmatek, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.