Bigjoy Arginine Powder Aromasız 300 Gram

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0008
Son Kullanma Tarihi: 11/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 183,92 TL %12 209,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 183,92 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 12

Bigjoy Sports Arginine Powder Aromasız 300 Gr

Bigjoy Sports Arginine Powder Aromasız 300 Gr servisinde 5000 mg saf ve aromasız L Arginine içeren amino asit olarak bilinmektedir.

Big joy Arginine Ne İşe Yarar?

L-Arjinin gerekli amino asitlerden birisidir. Arginine, nitrik oksit gazının (no) öncüsü olan bir amino asittir. Nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gitmesine destek olur.
Arjinin antrenman içerisinde daha yüksek seviyelere çıkmanıza ve pump hissinizin artmasına yardımcı olur. Kaslarınıza daha fazla yakıt geldiği için antrenman sırasında yıpranan kaslarınızın onarımı ve gelişimi de bu sayede hızlanır. Arginine tüm bu özelliklerinden dolayı pre workout ürünlerinin formülünün değişmezi olmaktadır.

BigJoy Arginine 300 Gr Öne Çıkanlar

- Türkiye'de saf arjinin içerikli sunulan ilk ürünler arasında yer almaktadır,
- Her 1 servisinde saf formda 5000mg Arjinin,
- Kolay karışabilir ve topaklanma yapmaz.
- Saf ve Aromasız.
- 60 Servis.

Bigjoy arjinin nasıl kullanılır?
Bigjoy Sports Arginine Powder Aromasız 120 Gr kullananlar genel olarak antrenman öncesi ve gece yatmadan önce birer servis kullandıklarını belirtmektedirler. Arginine kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biriside kullandığınız başka supplement ürünü varsa ürünün içeriğinde arjinin amino asidi var mı? Yok mu? Araştırıp ona göre kullanılacak arginine miktarı düzenlenmelidir.

bigjoy arginine powder 300 gram big joy arginine powder 300 gr besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar