• BIGJOY Predator 510 Gr Karpuz

BIGJOY Predator 510 Gr Karpuz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0050
  • Son K. Tarihi: 03-2020
  • 169,00 TL
      Havale ile: 160,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY Predator 510 Gr (Karpuz)

BIGJOY Predator 510 Gr performans artışına yardımcı olan kreatin monohidrat kompleksi, sitrulin , beta-alanin karışımı, taurin, ginseng,elektrolitler, ornitin ve arjinin gibi amino asit çeşitlerinin bir araya getirilerek dizayn edilmiş bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

BIGJOY Predator ihtiva ettiği içerikler sayesinde bir Pre Workout ürün olmasının yanında pump etkiside oluşturarak kas büyümesi ve onarımına da destek olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Predator ayrıca vücut geliştirme sporunun önde gelen isimlerinden olan Dennis James tarafından da formülüne katkıda bulunmuştur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Predator 510 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla/ antrenman öncesi enerji için Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Predator 510 Gr Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

BIGJOY Predator 510 Gr Satın Al

BIGJOY Predator 510 Gr ithal ham mad delerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesi: 1 Servis

Servis:1 Ölçek (17 Gram)
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Dennis James'in özel formülasyonu ile üretilmiştir.> Yüksek pump hissine destek olur.> Yüksek enerji ve konsantrasyona yardımcı olur.> Zengin içerikli preworkout ürünüdür.> Performans artışına destek sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler