Bigjoy Performans Kombinasyonu 1

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BİGKOM0009

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 583,11 TL
Havale (%5 İndirim!) 583,11 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Bigjoy Sports Performans Kombinasyonu 1

Bigjoy Sports Performans Kombinasyonu 1 Bigjoy Predator 510 Gr, Bigjoy Big2 Bcaa + Glutamine 600 Gr ve Bigjoy Creamix 350 Gr ürünlerinden oluşmaktadır.
 
Bigjoy Sports Predator 510 Gr

Bigjoy Sports BIG2 Bcaa + Glutamine 600 Gr

Bigjoy Sports Creamix 7000 350 Gr

Performans Kombinasyonu 1 ne işe yarar?

Bigjoy Sports Performans Kombinasyonu 1 sizlere daha güçlü ve uzun süreli antrenman yapmanız konusunda yardımcı olabilecek ürünlerden oluşmaktadır.
Predator Pre-Workout ürünü olduğu için sizlere spor esnasında artı bir enerji ve güç kazanımı sağlamanıza yardımcı olacaktır.
Bcaa + Glutamin özellikle spor sonrası toparlanma ve iyileşme dönemize destek verebilecek bir üründür.
Creamix spor esnasında daha güçlü olmanızın yanında kas hacminizin gelişmesi noktasında destek verebilecek bir üründür.

Performans Kombinasyonu 1 Kullanımı

Kombinasyon ürünleri kullanımında her ürünün özelliğine göre doğru dozaj ve zamanlarda kullanmanız halinde üst seviyede randıman almanıza yardımcı olacaktır.
Bigjoy Predator 510 Gr ürünümüzü spordan 20-30 dakika önce kullanmanız tavsiye edilmektedir.
Bigjoy Sports BIG2 Bcaa + Glutamine 600 Gr ürünümüz ise amaca göre oldukça değişik kullanım şekilleri olmakla beraber genel olarak spor öncesi ve sonrası birer servis olarak kullanılmaktadır.
Bigjoy Creamix ürünümüz ise amaca göre oldukça değişik kullanım şekilleri olmakla beraber genel olarak spor öncesi ve sonrası birer servis olarak kullanılmaktadır.
Bigjoy Sports Performans Kombinasyonu 1 en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli