• BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0049
 • Son K. Tarihi: 01-2020
  Servis Sayısı: 100
  Servis Fiyatı: 1,09 TL
  Servis Miktarı: 1 Çay Kaşığı (3 g)
 • 109,00 TL
    Havale ile: 103,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr (Aromasız)

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr Servisinde 5 Gram Arjinin bulunan amino asit takviyesi dir. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevinide yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesindede antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişiminide sağlar.

BIGJOY Arginine Powder 300 Gr % 100 Saf içeriği sayesinde bağışıklık sisteminide destekler. Arginin Pre Workout olarak adlandırılan antrenman öncesi ürünlerin hepsinin formülasyonunda vardır. Ayrıca komleks protein lerin içindede doğal olarak bulunur. Aromasız Arjinin ler tad olarak acı olduğundan tek başına tüketilmesi zor olduğu için herhangi bir içecekle veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber içilebilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Arjinin - Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr 16 yaşından küçükler sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Daha önce astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr (Aromasız) Satın Al

BIGJOY Ornithine Powder 300 Gr ithal ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:
Antrenman Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler
Yatmadan Önce: 1 Servis


Servis = 1 Ölçek 3Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Sağlıklı bir kardiyovasküler sistemi destekler.> Nitrik oksit üretimini artırır.> Thymus bezinin düzgün iş görmesine yardımcı olur.> İnsan Büyüme Hormonunu (HGH) uyarır> Nitrik Oksit Üretimi İçin Önemlidir> Aşırı amonyak Detoksifikasyon yapar.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline AOL 120 Kapsül
MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız
İndirim
17%

MythPower Arginine Hcl & ..

119,00 TL 99,00 TL