Bigjoy Leucine Powder 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0047

Bigjoy Sports Leucine Powder Aromasız 300 Gr

BIGJOY Leucine Powder esansiyel amino asit ler içerisinde kas yapımı ve kas yıkımını önleyici en önemli görevi yapan sporcu gıdası ürünüdür.
Lösin yapılan araştırmaların sonuçlarına göre protein sentezinde önemli bir rol oynadığı ve bu nedenle de olarak alınması gerekliliği olan bir amino asit olduğu sonucuna varılmıştır.

Bigjoy Leucine Ne İşe Yarar?

BIGJOY Leucine Powder kasları onarmak, kan şekerini düzenlemek ve vücuda enerji kazandırmak için Isolösin ve Valin amino asit leri ile beraber çalışır. Lösin aynı zamanda büyüme hormonu üretiminide artırır.
BIGJOY Leucine Powder vücudun en derin katmanların da bulunan diyet ve egzersizlere en az duyarlı olan Viseral yağ yakmaya da yardımcı olur. Lösin kas kaybını önlemek için en etken Bcaa olup parçalanır Isolösin ve Valin den daha hızlı Glikoza dönüşür.
Artan Glikoz kaynakları sayesinde yoğun antrenman nedeni ile oluşacak kas kaybını önler. Bu nedenle yoğun antrenman yapan ve kas hacmini büyütmek isteyen sporcular için vaz geçilmez bir amino asit takviyesidir.

BIGJOY Leucine Öne Çıkan Özellikleri

- Lösin kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.
- Kas yapımı ve kas yıkımını önlemek için ideal.
- %100 Saf ve toz formda.
- Aromasız olduğu için diğer takviyelerle kolay karışım sağlar.
BIGJOY Leucine Powder Nasıl Kullanılır?
Bigjoy Leucine kullanıcının amacına göre spor sonrası ve yatmadan önce birer servis kullanımı tavsiye edilmektedir. Ürün ile ilgili yapılan yorum ve incelemeler yapılan spora göre günlük 10-15 gr arasında kullanıldığı paylaşılmaktadır.

bigjoy leucine powder aromasiz 300 gr bigjoy leucine powder aromasiz 300 gr besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar