Bigjoy L-Arginine Powder 500 Gr Orman Meyveli

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0010
Son Kullanma Tarihi: 11/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 215,10 TL %10 239,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 215,10 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 17

Bigjoy Sports Arginine Powder Limon 500 Gr


Bigjoy Sports Arginine Powder Limon 500 Gr formülü B2 vitamini ile güçlendirilmiş servisinde 5000 mg L Arginine içeren supplement ürünüdür.

Big Joy L-Arginine Powder, formülünde günlük ihtiyacın yaklaşık 3 katı oranında B2 vitamini vardır. B2 vitamini (riboflavin), normal enerji oluşum metabolizmasına, kırmızı kan hücresi oluşumuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, demirin normal metabolizmasına, katkıda bulunur.

L-Arjinin gerekli amino asitlerden birisidir. Arginine, nitrik oksit gazının (no) öncüsü olan bir amino asittir. Nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gitmesine destek olur. Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek seviyelere çıkmanıza ve pump hissinizin artmasına yardımcı olur.

Kaslarınıza daha fazla yakıt geldiği için antrenman sırasında yıpranan kaslarınızın onarımı ve gelişimi de bu sayede hızlanır. Arjinin tüm bu özelliklerinden dolayı pre workout ürünlerinin formülünün değişmezi olmaktadır.

Bigjoy L-Arginine Powder Öne Çıkanlar

 • Servis başına 5000 mg arjinin,
 • B2 vitamini ilaveli,
 • 500 gr lık avantajlı kutusuyla düşük birim maliyet sunar.
 • Aromalandırılmış kolay içim,
 • Kolay karışabilir ve topaklanma yapmaz.
 • Limon Aromalı, 50 Servis.

  BigJoy L-Arginine Powder Kullanımı

  Bigjoy arginine kullanımı genel olarak antrenman öncesi ve gece yatmadan önce olarak tavsiye edilmektedir. Bigjoy arginine kullananlar yapılan spor, beslenme düzenleri ve hedeflerine göre öğün aralarında da artı bir servis ilave ettiklerini paylaşmaktadırlar.

  Spor yapılmayan günlerde ise gece yatmadan önce her gün kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Bigjoy Sports Arginine Powder Fiyat
  Bigjoy Sports Arginine Powder Limon 500 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Arginine Powder 500 Gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports Arginine Powder kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli