Bigjoy Kas Yapılanması Kombinasyonu 1

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BİGKOM0004

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 639,84 TL
Havale (%5 İndirim!) 639,84 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Bigjoy Sports Kas Yapılanması Kombinasyonu 1

Bigjoy Sports Kas Yapılanması Kombinasyonu 1 Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic 2376g 72 Servis ve Bigjoy Sports Aminobig 330 Tablet ürünlerinden oluşmaktadır.
 
Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic 2376g 72 Servis

Bigjoy Sports Aminobig 330 Tablet

Kas Yapılanması Kombinasyonu 1 ne işe yarar?

Kas Yapılanması Kombinasyonu kas gelişimi antrenmanı yapan sporcular için özel olarak hazırlanmıştır. Kombinasyonu oluşturan ürünler yapılan spordan dolayı kayba uğrayan kasların toparlanması, iyileşmesi ve gelişmesi konularında sizlere yardımcı olabilecek formüllere sahiptir.

Kas Yapılanması Kombinasyonu 1 Kullanımı

Kombinasyon ürünleri kullanımında her ürünün özelliğine göre doğru dozaj ve zamanlarda kullanmanız halinde üst seviyede randıman almanıza yardımcı olacaktır.
Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic ürünümüzü klasik olarak spor sonrası ve kahvaltı öncesi birer servis olarak kullanımı önerilmektedir.
Bigjoy Sports Aminobig 330 Tablet ürünümüz ise amaca göre oldukça değişik kullanım şekilleri olmakla beraber genel olarak spor öncesi ve sonrası birer servis olarak kullanılmaktadır.
Bigjoy Sports Kas Yapılanması Kombinasyonu 1 en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli