Bigjoy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0092
Son Kullanma Tarihi: 02/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 175,12 TL %12 199,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 175,12 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 739

Big Joy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet

Bigjoy Vitamins Glucosamine Chondroitin Msm 90 tablet glukozamin, kondroitin ve msm içeren eklem ağrıları için özel geliştirilmiş eklem sağlığı ürünüdür.
Big Joy Glucosamine Condroitin MSM 90 Tablet, 1 servisinde 1500 mg glukozamin Sülfat, 900 mg kondroitin ve 1000 mg MSM içerir.
Glucosamine, kıkırdaklarımız da doğal olarak bulunan bir maddedir. Glukozamin eklem sıvısındaki artışa ve kıkırdak oluşumuna destek olur. Bu nedenle yaklaşık 30 yıldır Avrupa’da eklem ağrıları ile mücadelede en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

Glukozamin Ne İşe Yarar?

Glukozamin sadece spor yapanlar arasında popüler olmakla kalmayıp ilerleyen yaş ile birlikte eklemlerindeki kıkırdak dokusu da yaşlanan ve hasarlar oluşan kişilerinde tercihleri arasında yer almaktadır.
Kondrotin ise kıkırdak tendon ve üretmek, hasar görmüş olanları tamir etmeye yardımcı olması için kullanılan bir proteindir.
MSM (metil-sulfonil-metan’ın kısaltılmışıdır) ise kıkırdak, eklem ve bağ dokularının elastikiyetini artırmaya yardımcı bir maddedir. Özellikle glukozamin ile beraber alınması durumunda eklemlerde oluşan ağrıyı azaltmaya yardımcı olur.

Bigjoy Glukozamin Öne Çıkanlar

- Her serviste 1500 mg glukozamin,
- 900 mg Condroitin,
- 1000 mg MSM,
- 30 Servis,
- Glukozamin sulfat deniz kabuklularından elde edilmiştir.
- Eklem ve kemik doku için geliştirilmiş formülü bulunmaktadır.
- Yüksek değerlerdeki içeriği ile en iyi sonuçların alınmasında yardımcıdır.
- MSM içeriği ile eklem ağrılarının azalmasında yardımcı olabilir.
Glucosamine Condroitin MSM Kullanımı
1 Servis (3 Tablet) BigJoy Glucozamin Chondroitin Msm ürünü gün içinde yemekler ile birlikte teker teker veya tek seferde kullanılabilmektedir. Günlük tüketim miktarı 1 servis ile sınırlı olması gerekmektedir.
Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyulması gerekmektedir.

Bigjoy Vitamins Glucosamine Chondroitin Msm 90 tablet Bigjoy Vitamins Glucosamine Chondroitin Msm 90 tablet Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar