• Bigjoy Creamix 7000 350 Gr

Bigjoy Creamix 7000 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0073
 • Son K. Tarihi: 07-2020
  Servis Sayısı: 50
  Servis Fiyatı: 1,38 TL
  Servis Miktarı: 1 Ölçek (7g)
 • 69,00 TL
    Havale ile: 65,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Bigjoy Creamix 7000 350 Gr

Bigjoy Creamix 7000 350 Gr Üç kreatin ve malik asitinin bir araya getirilmesi sonucu elde edilmiş güç artışı ve kas yapımını desteklemesi için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür
Tri Creatine Malate, kreatin ve malat molekülü moleküllerinin bir kombinasyonunu içeren bir moleküle bağlı kreatin malat formülüdür. Malat (hidroksi karboksilik asidin bir parçası) bir glikoz metabolitidir insülin seviyelerini uyarır ve taşıma ve istirahat ve stres sırasında kreatin metabolizması almayı etkiler. Malate Kreatin monohidrattan birkaç seviye daha yüksek, kolay emilen, modern kreatin şeklidir.

Bu, egzersiz sırasında yüksek talep sırasında kullanılabilecek kreatin depolanmasına izin verir. Malate, fosfat radikallerinin üretimine katılır ve kas spazmlarını önleyerek kas ağrısını hafifleterek kreatinlere (fosfokreatin) bağlanmalarına yardımcı olur. Suda çözünen maddelerin daha iyi emilimini sağlayan daha iyi bir çözünürlüğe sahiptir.

Tri-kreatin malat ayrıca kas büyümesine ve kas kasılmasına yardımcı olan adenozin trifosfat üretimini hızlandırır. Adenozin trifosfat seviyeleri arttığında, kas sistemi daha fazla çalışarak yanıt verir. Adenozin trifosfat seviyenizi artırmak için, vücutta yeterli miktarda kreatin almanız gerekmektedir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Bigjoy Creamix 7000 350 Gr Karbonhidrat ve Glutamin lerle beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Olası Yan Etkileri Nelerdir

Bigjoy Creamix 7000 350 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Olimp Amino 5500 400 Kapsül Satın Al

Bigjoy Creamix 7000 350 Gr ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal, Acıbadem ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Sonrası 1 servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçi 1 Servis


Servis : 1 Ölçek - 7 Gram 

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 4000 Mg Trikreatin Malat


> Servisinde 3000 Mg Kreatin Monohidrat


> Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler


> Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur


> Toz formda ve kolay çözülür

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler