Bigjoy CreaBig Micronized Creatine Powder 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0041
Son Kullanma Tarihi: 12/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 199,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 199,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Bigjoy Creabig Micronized Creatine Powder 300 Gr

Bigjoy Creabig Micronized Creatine Powder 300 Gr toz ve aromasız formda servisinde 5 gr saf kreatin monohidrat içeren amino asit ürünüdür.
Bigjoy Sports Crea big powder mikronize edilmiş saf kreatin monohidrat içeren ithal edilmiş hammaddelerden üretilmiş sporcu gıdası olarak tanımlayabiliriz. Sporcu gıdaları arasında protein tozu ürününden sonra ilk sıralarda yer alan ve özellikle dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenen tüketiciler arasında oldukça popüler bir supplement çeşididir.

Bigjoy Creabig Ne İşe Yarar?

Big joy crea big micronized creatine powder 300 gr bilinen özellikleri arasında vücudumuzun enerji kaynağı olarak bilinene ATP leri desteklemesi ve sürekli üst seviyede ATP ile antrenman yapmanıza katkı sağladığıdır. Ayrıca kullanıcı yorumları dikkate alındığında kas gelişimine de yardımcı olduğu bilinmektedir.

Creabig kreatin 300 gr Öne Çıkanlar

- Saf mikronize kreatin.
- Mikronize formu sayesinde hızlı emilim.
- Ekonomik boy.
- Aromasız olduğundan diğer takviyelerle karıştırılabilir.
- 60 servis.
- 300 g mikronize kreatin.
- 1 serviste 5 g kreatin.
Creabig Nasıl Kullanılır?
Creabig kullanımı genelde enerji kazanımı için spor öncesi, kasların toparlanması için ise spor sonrası kullanımlar tercih edilmektedir. Bigjoy creatine ve diğer kreatin ürünleri hakkında yapılan yorum ve önerilerde kreatin yüklemesi de dahil olmak üzere oldukça fazla kullanım şekli paylaşılmaktadır. Her supplement ürününde olduğu gibi tüketici kendi hedeflerine göre kullanım şeklini spor hocası veya diyetisyeninin tavsiyesi ile uygulaması daha avantajlı olacaktır.

Bigjoy Creabig Micronized Creatine Powder 300 Gr Bigjoy Creabig Micronized Creatine Powder 300 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli