• Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packets

Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packets

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0064
  • Son K. Tarihi: 04-2019
  • 45,00 TL
      Havale ile: 42,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packets

Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packetsl %100 saf mikronize kreatin monohidrat içeren formül ile dizayn edilip tekli paketler halinde satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Vücut, yüksek yoğunluklu egzersiz gibi durumlarda ATP veya adenosin trifosfat şeklinde bu enerjiyi sağlar. Vücut, yalnızca birkaç saniyeliğine yoğun egzersizi sürdürebilen sınırlı bir ATP kaynağı bulunduğundan, kasların işlev görebilmesi için yeterli enerjiyi sağlamak için ATP'nin sürekli olarak üretilmesi gerekir. Bir fosfat grubu serbest bırakıldığında ATP'nin parçalanmasıyla metabolik enerji yaratan bir patlama enerjisini üretir. Daha sonra vücut ATP'yi hızla yenilemek için kreatin fosfat kullanır.

Kreatin kasta, kreatin fosfat olarak depolandığı için, ilave kreatinin alımı, kasların daha yüksek bir yoğunluğa sahip olmasını sağlayan enerjinin üretimini artırabilir. Vücut kendi kreatin arzını üretirken, yoğun performans için kasın ek enerjisini sağlamaya yeterli değildir. Dayanıklılık sporcuları için kreatin takviyesinin yararları aktif olarak araştırılmıştır. Bu araştırma, kreatinin aslında dayanıklılığı günde 20 gramlık bir dozda arttıracağını ortaya koymuştur. Sürekli bir egzersiz ve diyetle birlikte alınırsa, kreatin kas kitlesi ve kas çevresi artırır. Başlangıçta, kas kütlesi kazancı nedeniyle kilo da artabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packets Karbonhidrat ve Glutaminlerle beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packets yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

BIGJOY CreaBig 120 Veggie Kapsül Satın Al

Bigjoy Crea Big Go 21 Drink Packets ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızdan da ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Önce 1 Servis


Diğer Günler: 

Gün İçerisinde: 1 Servis

Servis = 1 Paket


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servisinde 5000 Mg Kreatine Monohidrat.> Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler.> Spor esnasında performansı iyileştirir.> Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur.> Toz formda ve Aromalı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler