• BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr 300 Servis

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr 300 Servis

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0037
 • Son K. Tarihi: 02-2020
  Servis Sayısı: 300
  Servis Fiyatı: 0,29 TL
  Servis Miktarı: 1 Ölçek (1 g)
 • 89,00 TL
    Havale ile: 84,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr Sporcuların antrenman performansını artırmak ve yüksek yoğunluktaki antrenmanlarda setler arasında daha hızlı toparlanmayı desteklemek için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

L-Citrulline vücutta doğal olarak üretilir. Vücudumuz L-Sitrülin'i, L-arginin olarak bilinen başka bir amino asite ve nitrik oksite dönüştürür. Bazı proteinleri yapmak için vücudun gerektirdiği mağaza içeriklerini arttırmaya yardımcı olur. Arterleri ve damarları açarak kan akışını da geliştirir.

Arginin gibi Citrulline da özellikle damarlarda, büyük arterlerde ve küçük arteriollerde kan damarlarının genişletilmesinde önem taşır. Çevreleyen düz kası gevşetmek üzere sinyal vermek için, kan damarlarının endoteli nitrik oksit kullanır. Citrulline, nitrik oksit yapmak için devam eden vücuttaki amino asit argininine dönüştürülür. Citrulline vasküler endotel, böbrek veya diğer dokulara girdiğinde, argininine dönüştürülür ve bu doku ve plazma seviyelerinde arjinin yükseltilmesinin yanı sıra nitrik oksit de arttırır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Arjinin- Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr Satın Al

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye Kartal ve de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr ve diğer BIGJOY ürünlerini satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:
Antrenman öncesinde 1 servis

Servis: 1 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Citrulline Powder toz formda ve Aromasız dır.


> % 100 Saf Citrulline içerir.


> Kas dayanıklılığını destekler


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.


> Performans artışı sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler