Bigjoy Citrulline Powder 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0037
Son Kullanma Tarihi: 06/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 236,72 TL %12 269,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 236,72 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 91

Bigjoy Sports Citrulline Powder 300 Gr

Bigjoy Sports Citrulline Powder 300 Gr sporcuların antrenman performanslarını artırmalarına yardımcı olması için tercih ettikleri supplementtir.
Big joy citrulline powder %100 saf sitrülin içeren bir amino asit olarak tanımlanmaktadır. Sitrülin vücut tarafından üretiliyor olmasının yanında besinlerde de bulunmaktadır. Citrulline en çok karpuz da bulunmaktadır. Sitrülin içeren diğer besinler ise soğan, sarımsak, balık, et ve badem olarak sayabiliriz.

Big joy sitrulin ne işe yarar?

Bigjoy sitrulin özellikle dayanıklılık gerektiren yoğun antrenman yapan sporcuların enerji ve güç kazanımı noktasında etkin rol oynamaktadır. Sitrülin vücutta arginin adı verilen amino aside dönüşerek nitrik oksit üretimine yardımcı olur. Bu da doğal olarak sağlıklı damarlara sahip olmak ve egzersizden daha iyi verim almak noktasında tüketicilere destek verir.

Bigjoy citrulline Öne Çıkanlar

- 300 servis,
- Büyüme hormonunu artırabilir.
- Kaslardaki oksijen içeriğini artırabilir.
- Ağrılarda yarı yarıya bir azalma görülebilir.
- Saf aromasız.
Citrulline bigjoy nasıl kullanılır?
Citrulline kullananlar yorumlar ve forum sitelerinde yaptıkları paylaşımlarda spor öncesi kullanıldığı görülmektedir. Ürünün içeriği ve özellikleri dikkate alındığında en doğru kullanım şeklinin antrenman öncesi olduğunu teyit etmektedir. Özellikle vücut geliştirme gibi yoğun güç ve performans isteyen egzersiz yapan sporcuların antrenman öncesi ürünler olarak pre workout ürünlerinin içeriğinde Citrulline olmasına özellikle dikkat etmektedirler.

Big Joy Citrulline Powder 300 Gr Big Joy Citrulline Powder 300 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar