BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr (BJCTR300)

4,00
Marka : BIGJOY Sports
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 119
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2020

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr Sporcuların antrenman performansını artırmak ve yüksek yoğunluktaki antrenmanlarda setler arasında daha hızlı toparlanmayı desteklemek için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

L-Citrulline vücutta doğal olarak üretilir. Vücudumuz L-Sitrülin'i, L-arginin olarak bilinen başka bir amino asite ve nitrik oksite dönüştürür. Bazı proteinleri yapmak için vücudun gerektirdiği mağaza içeriklerini arttırmaya yardımcı olur. Arterleri ve damarları açarak kan akışını da geliştirir.

Arginin gibi Citrulline da özellikle damarlarda, büyük arterlerde ve küçük arteriollerde kan damarlarının genişletilmesinde önem taşır. Çevreleyen düz kası gevşetmek üzere sinyal vermek için, kan damarlarının endoteli nitrik oksit kullanır. Citrulline, nitrik oksit yapmak için devam eden vücuttaki amino asit argininine dönüştürülür. Citrulline vasküler endotel, böbrek veya diğer dokulara girdiğinde, argininine dönüştürülür ve bu doku ve plazma seviyelerinde arjinin yükseltilmesinin yanı sıra nitrik oksit de arttırır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Arjinin- Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr Satın Al

BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye Kartal ve de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr ve diğer BIGJOY ürünlerini satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Antrenman öncesinde 1 servis

Servis: 1 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "BIGJOY Citrulline"?
> Citrulline Powder toz formda ve Aromasız dır.

> % 100 Saf Citrulline içerir.

> Kas dayanıklılığını destekler

> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.

> Performans artışı sağlar.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
BIGJOY Citrulline Powder 300 Gr, Citrulline Powder 300 Gr,