Bigjoy Citrulline Malate 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0136
Son Kullanma Tarihi: 10/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 236,72 TL %12 269,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 236,72 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Bigjoy Sports Citrulline Malate 300 Gr

Bigjoy Sports Citrulline Malate 300 Gr sitrülinin malik asit ile birleşmesi sonucu servisinde 666 mg sitrülin ve 334 mg malik asit bulunan supplement ürünüdür.
Big Joy Citrulline Malate serbest formda bulunan "L-Citrulline” amino asidinin bir malik asit iyonu olan malate’ye bağlanmış formu olarak bilinmektedir. Bu form sayesinde Sitrülin ve sitrülin malat farkı oluşmaktadır. BigJoy Citrulline yaklaşık olarak 2:1 oranında sitrülin - malik asit içermektedir.

Citrulline malate ne işe yarar?

Citrulin Malate genelde kas yorgunluğunun azaltılması ve odaklanmayı artırma noktasında faydaları vardır. Fakat ürünün içeriği ve Bigjoy citrulline yorumlar dikkate alındığında malate ilavesi sayesinde tüketiciler üzerinde enerji ve güç kazanımı sağladığı da görülmektedir.

L-citrulline Malate Öne Çıkanlar

- 300 servis,
- Büyüme hormonunu artırabilir.
- Kaslardaki oksijen içeriğini artırabilir.
- Ağrılarda yarı yarıya bir azalma görülebilir.
- 666 mg sitrülin,
- 334 mg malik asit.
- Saf aromasız.
Citrulline malate nasıl kullanılır?
Citrulline kullananlar ürünün etkilerinden ve aldıkları sonuçlardan dolayı antrenman öncesi kullanımı tavsiye etmektedirler. Sitrülin spor öncesi tek başına kullanıldığı gibi antrenman öncesi ürünler olarak bilinen arginine, taurin, kreatin ve beta alanin gibi ürünlerle birlikte kullanılarak etkili bir pre workout ürününüzün olmasına destek olur. Spor yapmayan ve kendini gün içi daha enerjik hissetmek isteyen tüketiciler ise günde 1 servis alabilirler.

Big joy Citrulline Malate Gr Big joy Citrulline Malate Gr besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar