Bigjoy BigWhey Go Protein 2070 Gr 68 Saşe Mix

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0134
Son Kullanma Tarihi: 02/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 799,92 TL %12 909,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 799,92 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 460

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Mix 68 Servis

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Mix 68 Servis Çikolata, Çilek, Muz ve Kapuçino aromalarını tekli paketler halinde aynı kutuda sizlere sunmaktadır.
Bigwhey protein 68 servis içeren her paketi yaklaşık 33 gr ve yine paketinde 24 gr whey protein tozu içeren sporcu gıdası ürünüdür. Bigwheygo supplement sektöründeki protein ürünlerine yine bir ilk olarak papain ve proteaz enzimleri ile güçlendirilmiş yeni bir formüle sahiptir.

Bigwhey go ne işe yarar?

Bigjoy sports bigwhey daha önce üretime sunduğu tekli paketler halindeki ürününü içeriğine sindirim enzimlerini ilave ederek bigwheygo serisini sizlere sunmaktadır. Bigwhey Go serisi kutu halinde satışa sunulan Classic serisi ile aynı içerikleri taşımaktadır. Sizlere sunabileceği en büyük fark ise ilave sindirim enzimleri sayesinde daha hızlı bir sindirim ve emilim sağladığı için ürünün etkisini daha kısa sürede almanıza yardımcı olacaktır.
Bigwheygo Protein Tozu Kullananlar
Big whey go Protein Tozu günlük protein ihtiyacını karşılamak isteyen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında kas gelişimi ve kasların onarımı ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Profesyonel olarak Vücut Geliştirme sporunu yapanlar tarafından ise özellikle kas gelişimi için tercih edilmektedir.
Bigwheygo Protein Tozu Kilo Aldırır mı?
Bigwhey go Protein Tozu kullanılırken alınan kalori yakılmadığı zaman nispeten de olsa kilo aldırabilir. Ayrıca günlük kullanım dozajı da kilo alımı ile ilgili olmaktadır. Fakat düzenli olarak spor yapan ve ürünü doğru dozajda kullananlar kilo değil kas alımı yapmış olurlar.

Bigjoy bigwheygo Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede whey protein.
- 1 serviste 24 gr protein.
- 1 serviste 5500 mg BCAA.
- 1 serviste 4200 mg glutamin öncüleri.
- 68 servis.
- Saşe formunda olması sayesinde pratik ve hijyenik kullanım,
- Yanınızda kolayca taşıma özelliği.
- Hava ile temas etmediği için son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur.
- 20 mg İlave sindirim enzimleri.
Big joy Bigwhey Go nasıl kullanılır?
Big joy Bigwhey Go kullananlar ve kullanıcı yorumlarına göre kullanım şekillerinin ve dozajlarının değiştiği çok net olarak ortaya çıkmaktadır. Protein tozunu en çok kullanan kesimin ise kas gelişimi için spor yapan ve vücut geliştirme ile ilgilenen tüketicilerin kahvaltı öncesi, spor öncesi, spor sonrası ve gün içi protein takviyesi için kullandıkları bilinmektedir.
Spor sonrası kullanımlarda ise sindirim enzimlerinin katkısı ile hızlı bir şekilde kas iyileşme sürecine olumlu destek sağlamış olur.

Bigjoy Bigwheygo Whey Protein Tozu Mix 2070 Gr 68 Paket Bigjoy Bigwheygo Whey Protein Tozu Mix 2070 Gr 68 Paket Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar