Bigjoy BigWhey Go Protein 2070 Gr 68 Saşe Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0135
Son Kullanma Tarihi: 10/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 569,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 569,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 9

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Çikolata 68 Servis

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Çikolata 68 Servis tekli paketler halinde servisinde 24 gr protein tozu içeren sporcu gıdası ürünüdür.
Big joy big whey go protein 68 sachet 24 gr protein içeren hijyenik ve taşıma kolaylığı ile sizlerin beğenisine sunulan supplement ürünüdür. Bigwheygo yeni formülüne papain ve proteaz enzimleri ilave edilmiştir. Bigjoy enzim ilaveli kutu formundaki ürünün aynı içeriğini bu sefer tekli paketler halinde üretip sizlere bir alternatif sunmaktadır.

Big joy big whey go protein ne işe yarar?

Bigwheygo yüksek oranda protein içeriği ile sizlerin günlük protein ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecektir. Spor yapanlar için ise spor öncesi veya sonrası kasların gelişmesi ve kas yıkımını engellenmesi noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Bigwhey GO özel içeriği sayesinde sizlere daha hızlı bir sindirim sunacak enzimlerle beraber tüketim kolaylığı da sağlamaktadır.
Bigwheygo Protein Tozu Kullananlar
Big whey go Protein Tozu günlük protein ihtiyacını karşılamak isteyen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında kas gelişimi ve kasların onarımı ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Profesyonel olarak Vücut Geliştirme sporunu yapanlar tarafından ise özellikle kas gelişimi için tercih edilmektedir.
Bigwheygo Protein Tozu Kilo Aldırır mı?
Bigwhey go Protein Tozu kullanılırken alınan kalori yakılmadığı zaman nispeten de olsa kilo aldırabilir. Ayrıca günlük kullanım dozajı da kilo alımı ile ilgili olmaktadır. Fakat düzenli olarak spor yapan ve ürünü doğru dozajda kullananlar kilo değil kas alımı yapmış olurlar.

Big joy big wheygo Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede whey protein.
- 1 serviste 24 gr protein.
- 1 serviste 5500 mg BCAA.
- 1 serviste 4200 mg glutamin öncüleri.
- 68 servis.
- Saşe formunda olması sayesinde pratik ve hijyenik kullanım,
- Yanınızda kolayca taşıma özelliği.
- Hava ile temas etmediği için son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur.
- 20 mg İlave sindirim enzimleri.
Big wheygo nasıl kullanılır?
BigwheyGo kullanımı klasik protein kullanımı ile aynı olmakla beraber big joy big whey protein yorumlar dikkate alındığında tüketicini amacına göre kullanım şeklinin değiştiği görülmektedir. Vücut Geliştirme gibi kas kazanımı için kullanımda bulunan sporcular antrenman öncesi, antrenman sonrası ve gün içi kullanımda bulundukları yapılan yorumlarda görülmektedir.
Spor sonrası kullanımlarda ise sindirim enzimlerinin katkısı ile hızlı bir şekilde kas iyileşme sürecine olumlu destek sağlamış olur.

Bigjoy Bigwheygo Whey Protein Tozu Çikolata 2070 Gr 68 Paket Bigjoy Bigwheygo Whey Protein Tozu Çikolata 2070 Gr 68 Paket Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli