Bigjoy BigWhey Go Protein 1040 Gr 32 Saşe Mix

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0133
Son Kullanma Tarihi: 09/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 279,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 279,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 133

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Mix Aroma 32 Servis

Bigjoy Sports BIGWHEYGO Whey Protein Mix Aroma 32 Servis Protein tozu tek kullanımlık paketlerde sindirim enzimleri ilaveli yeni formüle sahiptir.
Big joy big whey go protein tozu bigwhey Classic serisinin içeriğini değiştirmeden kullanım, taşıma kolaylığı ve hijyenik öneme sahip tek kullanımlık paketler halinde satışa sunulan whey protein tozu ürünüdür. Big whey go tek kullanımlık 32 paket ve 4 aromadan oluşan Mix ambalajı sayesinde damak zevkinize göre aromaları deneme şansını sunmaktadır.

Big whey go ne işe yarar?

Big joy big whey go protein 32 sachet günlük protein ihtiyacınızı karşılama ve egzersiz nedeniyle boşalan protein depolarınız dolmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede kas kaybının önüne geçebilir ve kas gelişimini hızlandırabilirsiniz. Big whey go protein tozu her paketinde sizlere 24 gr yüksek kalitede whey proteini sunmaktadır.
Bigwheygo Protein Tozu Kullananlar
Big whey go Protein Tozu günlük protein ihtiyacını karşılamak isteyen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında kas gelişimi ve kasların onarımı ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Profesyonel olarak Vücut Geliştirme sporunu yapanlar tarafından ise özellikle kas gelişimi için tercih edilmektedir.
Bigwheygo Protein Tozu Kilo Aldırır mı?
Bigwhey go Protein Tozu kullanılırken alınan kalori yakılmadığı zaman nispeten de olsa kilo aldırabilir. Ayrıca günlük kullanım dozajı da kilo alımı ile ilgili olmaktadır. Fakat düzenli olarak spor yapan ve ürünü doğru dozajda kullananlar kilo değil kas alımı yapmış olurlar.

Big whey go protein Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede whey protein.
- 1 serviste 24 gr protein.
- 1 serviste 5500 mg BCAA.
- 1 serviste 4200 mg glutamin öncüleri.
- 32 servis.
- Saşe formunda olması sayesinde pratik ve hijyenik kullanım,
- Yanınızda kolayca taşıma özelliği.
- Hava ile temas etmediği için son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur.
- 20 mg İlave sindirim enzimleri.
Big whey go nasıl kullanılır?
Bigjoy sports bigwhey protein tozu genel olarak spor sonrası ve kahvaltı öncesi kullanımları tavsiye edilmekte olmasına rağmen big whey go yorumları incelendiğinde tüketicilerin amaçlarına, yaptıkları spora ve beslenmelerine göre kendilerine özel kullanım şekilleri vardır.
Spor sonrası kullanımlarda ise sindirim enzimlerinin katkısı ile hızlı bir şekilde kas iyileşme sürecine olumlu destek sağlamış olur.

Bigjoy Bigwheygo Whey Protein Tozu Mix 1040 Gr 32 Paket Bigjoy Bigwheygo Whey Protein Tozu Mix 1040 Gr 32 Paket Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli