Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 990 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0095
Son Kullanma Tarihi: 09/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 365,20 TL %12 415,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 365,20 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 4

Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Çikolata 990 Gr

Bigjoy Sports Bigwhey Whey Protein Classic Çikolata 990 Gr 30 servislik ambalajında sindirim enzimi ilave edilmiş yeni formül ile üretilmiş protein tozudur.
Bigjoy bigwhey classic whey protein tozu bilinen protein tozlarından farklı olarak proteaz ve papain enzimleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Bigwhey klasik servisinde 24 gram protein tozu içermektedir.

Bigwhey classic ne işe yarar?

Bigwhey classic yorum yapan kullanıcılar proteaz ve papain enzimleri sayesinde ürünü daha hızlı bir şekilde sindirdikleri için faydalarını da daha kısa sürede hissettiklerini belirtmektedirler. Bigwhey Whey Klasik özelikle spor sonrası yıkıma uğrayan kasların toparlanma sürecini hızlandırmaktadır.
Bigwhey Protein Tozu Kullananlar
Big whey Protein Tozu günlük protein ihtiyacını karşılamak isteyen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında kas gelişimi ve kasların onarımı ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Profesyonel olarak Vücut Geliştirme sporunu yapanlar tarafından ise özellikle kas gelişimi için tercih edilmektedir.
Bigwhey Protein Tozu Kilo Aldırır mı?
Bigwhey Protein Tozu kullanılırken alınan kalori yakılmadığı zaman nispeten de olsa kilo aldırabilir. Ayrıca günlük kullanım dozajı da kilo alımı ile ilgili olmaktadır. Fakat düzenli olarak spor yapan ve ürünü doğru dozajda kullananlar kilo değil kas alımı yapmış olurlar.

Big whey Klasik 990 Gr Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede whey protein,
- 1 serviste 24 gr protein,
- 1 serviste 5500 mg BCAA,
- 1 serviste 4200 mg glutamin öncüleri,
- 20 mg İlave sindirim enzimleri.
- 30 Servis
Bigwhey classic nasıl kullanılır?
Big joy sports bigwhey whey protein classic kullanım şekli olarak genel olarak spor sonrası ve kahvaltı öncesi olarak tercih edilmektedir. Kahvaltı öncesi kullanımlarda gece boyunca proteinsiz kalan vücudumuzun protein ihtiyacını karşılayarak güne protein seviyenizi tamamlamış olarak başlamanıza katkı sağlar.
Spor sonrası kullanımlarda ise sindirim enzimlerinin katkısı ile hızlı bir şekilde kas iyileşme sürecine olumlu destek sağlamış olur.

Bigjoy Big Whey Classic Protein Çikolata 990 Gr Bigjoy Big Whey Classic Protein Çikolata 990 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar