Bigjoy BigWhey Classic Whey Protein 915 Gr Muz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0148
Son Kullanma Tarihi: 03/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 265,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 265,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 999

Bigjoy Bigwhey Whey Protein Tozu Classic Muz 915 Gr

Bigjoy Bigwhey Whey Protein Tozu Classic 915 Gr %77 oranında Whey Protein içeriğine ilave olarak enzimlerle güçlendirilmiş yeni formüle sahip protein tozudur.
Bigwhey tekli paketlerde yapmış olduğu yeni formül sistemini bu sefer kutulu ambalajlarında üreterek sizlere sunmaktadır. Bigwhey formülündeki proteaz ve papain enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlayarak spor sonrasında hasar görmüş kasların onarımı için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur.

Bigwhey Protein Tozu Ne İşe Yarar?

Bigwhey Protein diğer whey protein tozları gibi günlük eksik olan protein ihtiyacınızı karşılamanızda sizlere yardımcı olur. Aktif olarak spor yapanların ise kas gelişimi ve onarımında kullanılabilir. Özellikle Vücut geliştirme sporu gibi sürekli kaslara yükün bindiği spor dalları ile ilgilenenler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.
Bigwhey Protein Tozu Kullananlar
Big whey Protein Tozu günlük protein ihtiyacını karşılamak isteyen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında kas gelişimi ve kasların onarımı ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Profesyonel olarak Vücut Geliştirme sporunu yapanlar tarafından ise özellikle kas gelişimi için tercih edilmektedir.
Bigwhey Protein Tozu Kilo Aldırır mı?
Bigwhey Protein Tozu kullanılırken alınan kalori yakılmadığı zaman nispeten de olsa kilo aldırabilir. Ayrıca günlük kullanım dozajı da kilo alımı ile ilgili olmaktadır. Fakat düzenli olarak spor yapan ve ürünü doğru dozajda kullananlar kilo değil kas alımı yapmış olurlar.

Big whey Klasik 915 Gr Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede whey protein,
- 1 serviste 24 gr protein,
- 1 serviste 5500 mg BCAA,
- 1 serviste 4200 mg glutamin öncüleri,
- 20 mg İlave sindirim enzimleri.
- 30 Servis
Bigwhey Protein Tozu Nasıl Kullanılır?
Big whey Protein kullanımı protein tozu öncelikli kullanım zamanı spor sonrası ve su ile karıştırılıp kullanmaktır. Big Joy Big Whey protein tozu spor sonrası kullanımlarda serbest formdaki amino asitlerle karıştırılması bu amino asitlerin emilimini geciktireceğinden dolayı tavsiye edilmemektedir.
Spor olmayan günlerde ihtiyaca ve beslenme düzeninize göre değişmek üzere sabah uyanır uyanmaz ve öğün aralarında kullanılabilir.

Bigjoy Big Whey Classic Protein Muz 915 Gr Bigjoy Big Whey Classic Protein Muz 915 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli