Bigjoy BigMassGo GH Factors 50 Paket Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0145
Son Kullanma Tarihi: 01/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 469,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 469,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 8

Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket Çilek

Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket karbonhidrat, whey proteini ve bitkisel kaynaklı proteine GH Formülü ilave edilmiş karbonhidrat tozu ürünüdür.
Bigjoy bigmassgo gh factors Vücut Geliştirme sporunun en başarılı sporcularından biri olarak kabul edilen Dennis James tarafından özel olarak formüle edilmiş supplement ürünüdür. Bigmass gainer diğer kilo ve hacim ürünlerine göre oldukça farklı bir içeriğe sahiptir. Türkiye’de ilk olarak bir karbonhidrat ürününe GH Faktor olarak adlandırılan Arjinin, Ornitin, Lizin amino asitleri, tribulus bitki ekstresiyle birlikte vitamin ve mineraller ilave edilmiştir.

BigMass Go GH Faktor ne işe yarar?

Bigjoy BigMass Go GH Factors tekli paketler halinde olan yeni ambalajı sayesinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlamanın yanında daha hijyenik olan bir ambalaj sunmaktadır. Tekil paketlerin hijyen yanında bir başka artısı ise ürün tekli paketler halinde olduğu için hava ile teması olmayacağı için daha uzun süre muhafaza etmeniz noktasında da sizlere avantaj sağlayacaktır.
Bigjoy bigmassgo gh factors 5000 gr 50 paket yorum ve forum sitelerinde yapılan paylaşımların ortak noktası olarak kilo ve hacim kazanımına faydası olduğu belirtilmektedir. Fakat ürün sadece bununla da yetinmeyip özel içeriği sayesinde güç ve enerji kazanımı sağladığı da tespit edilmiştir.

Big joy big mass GO 50 saşe Öne Çıkanlar

- %77 hızlı sindirilen karbonhidrat oranı,
- %20 protein oranı,
- Whey proteini konsantresi ve bitkisel protein karışımı,
- Kreatin Monohidrat 1000 mg.
- GH Factors (2660 mg) ilaveli özel formül.
- Tek Kullanımlık Paketler.
- 50 Servis.

BigMass Go GH Factors kullanımı
Bigjoy bigmass go 5000 gr kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünün kullanım zamanı olarak genel olarak ana öğün sonraları olarak bilinmektedir. Fakat kişinin kullanım amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre kullanım şekli değişiklik göstermektedir. Vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporları yapanlar ürünü egzersiz öncesi kullanmaktadırlar.

Bigjoy Sports Bigmass Gh Factors Go Çilek 50 Paket Bigjoy Sports Bigmass Gh Factors Go Çilek 50 Paket Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli