Bigjoy BigMassGo GH Factors 50 Paket Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0144
Son Kullanma Tarihi: 11/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 469,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 469,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket Çikolata

Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket Çikolata aromalı ve yeni tek kullanımlık paketler halinde Gh Faktor ilaveli üretilmiş kilo ve hacim ürünüdür.
Big joy big mass gainer + gh factors 5000 gr 50 Paket kilo ve hacim kazanımı için üretilmiş yüksek oranda karbonhidrat içeren supplement ürünü olarak bilinmektedir. Bigmass gainer GH faktör ilaveli klasik kutu ambalajlı ürünün içeriğini aynı tutarak daha hijyenik ve kullanım kolaylığı sağlayan tekli paketler halinde sizlere sunulmaktadır. BigmassGo her biri 100 gr olan tek kullanımlık paketler halinde raflardaki yerini almaktadır.

Big joy big mass ne işe yarar?

Bigjoy BigMass Go GH Factors 5000 gr 50 Paket Karbonhidrat tozu tekli paketler halinde kullanım ve taşıma kolaylığı sunmasının yanında geliştirilen GH Faktor sayesinde sizlere artı bir kalori ve enerji kaynağı sağlamaktadır.
GH Factors olarak adlandırılan arjinin, ornitin, lizin, glutamin, çinko, magnezyum, tribulus, kafein, B6 vitamini sayesinde sizlere bir gainer ürününün çok ötesinde katkı sağlayacak bir formüle sahiptir.

Big joy big mass GO 50 saşe Öne Çıkanlar

- %77 hızlı sindirilen karbonhidrat oranı,
- %20 protein oranı,
- Whey proteini konsantresi ve bitkisel protein karışımı,
- Kreatin Monohidrat 1000 mg.
- GH Factors (2660 mg) ilaveli özel formül.
- Tek Kullanımlık Paketler.
- 50 Servis.

Big joy big mass gainer kullanımı nasıldır?
Big joy big mass GO kullanıcı yorumları göz önüne alındığı zaman tüketicinin amacı ve yapılan spora göre kullanım şekli değişiklik göstermektedir. Vücut geliştirme gibi ağırlık sporu yapanlar hacim kazanımının yanında güç ve enerji için spor öncesi kullanmaktadır.
Kilo ve hacim kazanmak isteyenler ise günlük yaklaşık 300 gr (3 Paket) ürünü ana öğünlerden sonra olmak üzere günde 3 kere kullanmaktadırlar. Ayrıca spor öncesine de 50 gr (1/2 paket)kullanarak spor esnasında harcanan kalorinin bigmass tarafından karşılanmasını sağlamaktadırlar.

Bigjoy Sports Bigmass Gh Factors Go Çikolata 50 Paket Bigjoy Sports Bigmass Gh Factors Go Çikolata 50 Paket Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli