Bigjoy BigMassGo GH Factors 50 Paket Mix

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0143
Son Kullanma Tarihi: 03/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 509,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 509,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 996

BigJoy BigMassGo GH Factors Gainer 5000 Gr 50 Saşe Mix

BigJoy BigMassGo GH Factors Gainer 5000 Gr 50 Saşe, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle toz formda, aromalı, tekli paketlerde karbonhidrat ve proteine ek olarak arjinin, ornitin, lizin, glutamin, çinko, magnezyum, tribulus, kafein, B6 vitamininden oluşan yeni formülasyona sahip karbonhidrat ürünüdür.
Bigmass GH Factors Go serisi daha önce kova ambalajı ile satışa sunulan bigmass Gh Factors serisinin şase formu olarak siz tüketicilerin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almaktadır.

BigJoy BigMassGo Ne İşe Yarar?

Big Joy BigMassGo GH Factors Gainer, karbonhidrat tozu/gainer kategorisinde bulunan bir üründür. Karbonhidrat ve protein içeriği ile vücut ağırlığınızı artırmaya yardımcı olarak, hacim kazanmanızı da destekler. Bigmass ayrıca yüksek efor gerektiren antrenmanlarda sizlere sağlayacağı enerji ile daha rahat spor yapmanıza yardımcı olur.
BigMassGo GH Factors tekli paketler ile hijyenik ve pratik bir kullanım sağlar. Her kutunun içerisinden 50 adet tekli paket çıkar. Tekli paketlerin her birisi 100 gramdır. Antrenmandan önce veya sonra spor çantanızdan çıkartıp shaker’ın içerisinde dökebilir ya da iş yerinde çekmecenizde, dolabınızda saklayarak ara öğünlerde kullanabilirsiniz. Bigmass GH Factors Şase kapağı açık duran ürünlerin aksine hava ile temas etmediği için tazeliğini son kullanma tarihine kadar koruyarak avantaj sağlar.
BigMassGo GH Factors hacim kazanımının yanında fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını arttırmak ve aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmak isteyen kullanıcılar içinde ideal bir ürün olarak formüle edilmiştir.

BigJoy BigMassGo Öne Çıkanlar

- Yüksek karbonhidrat (396 kalori) ve protein (19,6 gr) içeriği,
- Vitamin ve mineral ilaveli,
- Saşe formunda olması sayesinde hijyenik ve pratik kullanım,
- Hava ile temas etmediği için son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur,
- 50 x 100 gr saşe toplam ağırlık 5000 gr.
Paket İçeriği
Çikolata: 20
Çilek: 15
Muz: 15

BigJoy Big MassGo Kullanımı Nasıldır?
BigJoy BigMassGo GH Factors Gainer kullanım zamanı amaca göre değişim göstermek üzere günlük 3 servis ürünü (1 servis 1 Paket) öğün sonralarına ve antrenmanda yaklaşık 30-40 dakika öncesine gelecek şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım amacına ve zamanına göre su ya da süt tercihi yapılabilir.
BigJoy BigMassGo + GH Factors kullanımı her gün standart olabilir sadece spor yapılan günler antrenman zamanınıza göre değişim yapılabilir.
Big Joy Big MassGo + GH Factors kullanımı esnasında normal beslenmenize özen göstermeniz verim açısından çok önemlidir.

Bigjoy Sports Bigmass Gh Factors Go Mix 50 Paket Bigjoy Sports Bigmass Gh Factors Go Mix 50 Paket Besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli