• BIGJOY BigMass Gainer 5000 Gr 50 Şase Çikolata & Muz

BIGJOY BigMass Gainer 5000 Gr 50 Şase Çikolata & Muz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0021
  • Son K. Tarihi: 10-2019
  • 249,00 TL
      Havale ile: 236,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY Big Mass Gainer 5000 Gr-50 Saşe

BIGJOY Big Mass Gainer Kilo ve Hacim almak için formüle edilmiş Şase şeklinde dizayn edilmiş sporcu gıdaları takviye ürünüdür. İçeriğinde bulunan Karbonhidratlar enerji ve kütle kazanımı Protein tozu ise kas yapımını desteklemek için yapılmış kompleks bir gainer formatı oluşturulmuştur
BIGJOY Big Mass Gainer düşük yağ ve şeker oranı ile hacimsel büyümede yağlanma riskini de ortadan kaldırmıştır. Amino asit formları ise Kreatin ve Taurin'le beraber enerji takviyesi sağlar. Glutamine ise protein sentezleme görevini yerine getirir.100 Gramlık servisinde 78 Gram Karbonhidrat ve 20 Gram Protein içerir. Bu oranlar aromalara göre çok küçük seviyelerde oynama gösterir.

BIGJOY Big Mass Gainer düşük yağ ve şeker oranı ile hacimsel büyümede yağlanma riskini de ortadan kaldırmıştır. Amino asit formları ise Kreatin ve Taurin'le beraber enerji takviyesi sağlar. Glutamine ise protein sentezleme görevini yerine getirir.100 Gramlık servisinde 78 Gram Karbonhidrat ve 20 Gram Protein içerir. Bu oranlar aromalara göre çok küçük seviyelerde oynama gösterir

BIGJOY Big Mass Gainer kutusunda 3 farklı aromayı aynı anda tüketiciye sunmaktadır. Bu sebeple de gün içinde değişik aromalar da kullanım şansı sağlamaktadır. Ürünlerin Şase şeklinde olması hem Hijyen açısından hem de Kullanım ve taşıma kolaylığı açısından da avantaj sağlamaktadır. Şaseler hava ile temas olmadığı için son kullanma tarihine kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

BIGJOY Big Mass Gainer 5000 Gr kilo ve hacim almak için izole protein tozları ve amino asitlerle beraber kullanılabilir. Ayrıca Bcaa destekli olarakda kas iyileşmesi ve kas yapımında etkin olur.

Olası Yan Etkileri Nelerdir

BIGJOY Big Mass Gainer 16 yaşının altındaki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerde mide bulantısı, ishal, mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanmayı bırakınız. Önerilen dozajlarda kullanınız. Bigjoy Big Mass gainer gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

BIGJOY Big Mass Gainer 5000 Gr Satın Al

BIGJOY Big Mass Gainer 5000 Gr ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Kartal, Küçükyalı ve Acıbadem de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Kahvaltıdan sonra 1 Servis
Spordan önce 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Diğer Günler:
Kahvaltıdan sonra 1 Servis
Öğlen Yemek Sonrası 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

1 Servis = 1 Sashet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Whey protein konsantresi.


> Whey protein izolatı.


> Süt proteini izolatı.


> 77,7 Gr Karbonhidrat.


> 19,6 Gr Protein.


> Bitkisel protein.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler