Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Mix

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0158
Son Kullanma Tarihi: 03/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 579,92 TL %12 659,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 579,92 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 90

Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix

Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Mix çikolata, çilek ve muz aromaları aynı kutuda yer alan yeni ambalaja sahip karbonhidrat tozu ürünüdür.
Bigjoy bigmass gh factor mix kilo ve hacim kazanımı için üretilmiş yüksek oranda karbonhidrat içeren supplement ürünü olarak bilinmektedir. Bigmass gainer klasik formüllere ilave olarak yapılan sporda daha fazla güç ve enerji kazanımı için Arjinin, Ornitin, Lizin amino asitleri, tribulus bitki ekstresiyle birlikte vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir.
Bigmass GH Faktor Mix şimdi size 3 aromayı aynı ambalajda sunmaktadır. Çikolata, Çilek ve Muz aromalarının bir arada olduğu yeni paketleme sayesinde gün içi 3 farklı aromayı deneme şansına sahip olmaktasınız.

Bigjoy big mass ne işe yarar?

Bigjoy bigmass yorumlar ve kullanıcılardan alınan geri bildirimlere göre kilo ve hacim kazanımı isteyen tüketiciler tarafından tercih edildiği görülmektedir. Ayrıca formülünde bulunan GH Faktor katkısı sayesinde antrenman esnasında güç ve enerji kazanımı sağlamaktadır.
Yapılan yorumlarda en çok Bigjoy bigmass kilo aldırır mı? Sorusu sorulmaktadır. Big mass Mix karbonhidrat ağırlıklı fir formüle sahip olduğu için ilk hedeflerden biriside kilo kazanımı olmaktadır. Tabii burada en önemli unsur ise doğru oran ve zamanda kullanımı gelmektedir.

Bigjoy bigmass Mix Öne Çıkanlar

- %77 hızlı sindirilen karbonhidrat oranı,
- %20 protein oranı,
- Whey proteini konsantresi ve bitkisel protein karışımı,
- Kreatin Monohidrat 1000 mg.
- GH Factors (2660 mg) ilaveli özel formül.
- 20 Servis Çikolata,
- 20 Servis Çilek,
- 20 Servis Muz.

Bigjoy big mass gainer nasıl kullanılır?
Bigjoy big mass kullanıcı yorumları göz önüne alındığı zaman tüketicinin amacı ve yapılan spora göre kullanım şekli değişiklik göstermektedir. Vücut geliştirme gibi ağırlık sporu yapanlar hacim kazanımının yanında güç ve enerji için spor öncesi kullanmaktadır.
Kilo ve hacim kazanmak isteyenler ise günlük yaklaşık 300 gr ürünü ana öğünlerden sonra olmak üzere günde 3 kere kullanmaktadırlar. Ayrıca spor öncesine de 50 gr kullanarak spor esnasında harcanan kalorinin bigmass tarafından karşılanmasını sağlamaktadırlar.

bigjoy bigmass gh factors karbonhidrat tozu mix 5000 gr bigjoy bigmass gh factors karbonhidrat tozu mix 5000 gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar