Bigjoy Big Mass +GH Factors 5000 Gr Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0109
Son Kullanma Tarihi: 12/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 449,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 449,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 999

Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr Çilek

Bigjoy Big Mass Gainer GH Factors 5000 Gr karbonhidrat, whey proteini ve bitkisel kaynaklı proteine GH Formülü ilave edilmiş kilo ve hacim ürünüdür.
Big joy bigmass gainer gh factors 5000 gr Vücut Geliştirme sporunun en başarılı sporcularından biri olarak kabul edilen Dennis James tarafından özel olarak formüle edilmiş supplement ürünüdür. Bigmass gainer diğer kilo ve hacim ürünlerine göre oldukça farklı bir içeriğe sahiptir. Türkiye’de ilk olarak bir karbonhidrat ürününe GH Faktor olarak adlandırılan Arjinin, Ornitin, Lizin amino asitleri, tribulus bitki ekstresiyle birlikte vitamin ve mineraller ilave edilmiştir.

Big joy bigmass ne işe yarar?

Bigjoy big mass gh factors yorum ve forum sitelerinde yapılan paylaşımların ortak noktası olarak kilo ve hacim kazanımına faydası olduğu belirtilmektedir. Fakat ürün sadece bununla da yetinmeyip özel içeriği sayesinde güç ve enerji kazanımı sağladığı da tespit edilmiştir.
Big joy big mass kilo aldırır mı? Evet belki de cevabı en çok merak edilen soru bu olsa gerek. BigMass GH Faktor 5000 gr Çilek özel içeriğinde bulunan maltodekstrin kaynaklı yüksek orandaki karbonhidrat sayesinde kilo kazanımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Big joy bigmass Öne Çıkanlar

- %77 hızlı sindirilen karbonhidrat oranı,
- %20 protein oranı,
- Whey proteini konsantresi ve bitkisel protein karışımı,
- Kreatin Monohidrat 1000 mg.
- GH Factors (2660 mg) ilaveli özel formül.
- 50 Servis.

Bigjoy big mass gainer kullanımı
Big joy big mass kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünün kullanım zamanı olarak genel olarak ana öğün sonraları olarak bilinmektedir. Fakat kişinin kullanım amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre kullanım şekli değişiklik göstermektedir. Vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporları yapanlar ürünü egzersiz öncesi kullanmaktadırlar.

bigjoy bigmass gh factors karbonhidrat tozu çilek 5000 gr bigjoy bigmass gh factors karbonhidrat tozu çilek 5000 gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli