• Bigjoy Betaine 120 Tablet

Bigjoy Betaine 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0061
 • Son K. Tarihi: 08-2020
  Servis Sayısı: 40
  Servis Fiyatı: 1,97 TL
  Servis Miktarı: 3 Tablet
 • 79,00 TL
    Havale ile: 75,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Bigjoy Betaine 120 Tablet


Bigjoy Betaine 120 Tablet atletik performansı ve egzersiz kapasitesini arttırmak, yağsız kas kütlesi oluşturmak ve yaşlılarda fiziksel işleyişi geliştirmek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Beta alanin, kaslardaki karnozini arttıran, çok fazla asidin kas yorgunluğuna neden olduğu için Ph'ı düzenleyen bir amino asittir. Araştırmalar yorulmayı azalttığını, böylece performans, dayanıklılık ve mukavemeti artırmanın yanı sıra aerobik aktiviteyi ve yağsız vücut kütlesini geliştirdiğini gösteriyor. Araştırmalar, beta alanin takviyelerinin kas karbonnoz konsantrasyonlarını dört hafta içinde % 58, 10 hafta içinde % 80 oranında arttırdığını göstermiştir.

Beta Alanin, doğal olarak oluşan, esansiyel olmayan bir beta amino asittir. Beta Alanin kas L-histidin ile birleşerek kas karnosin depolarının artmasına yardımcı olur. Çoğu zaman, Beta Alanin düşük kas karnosin depolarının sınırlayıcı bir faktördür.

Beta Alanin, patlayıcı sporlar ve bazı dayanıklılık etkinlikleri arasında yaygın olarak kullanılan bir destektir

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 


Bigjoy Betaine 120 Tablet Karbonhidrat ve Glutamin lerle beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Bigjoy Betaine 120 Tablet Satın Al


Betaine 120 Tablet ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal, Acıbadem ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Olası Yan Etkileri Nelerdir?


Betaine 120 Tablet Özellikle eğer erektil disfonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce doktora başvurun. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın. Big Joy beta alanine ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir - bu etkin dozajlarda beta alanin alımına karşı normal bir reaksiyondur. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 18 yaşından küçük çocukların kullanımı tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman öncesinde 1 servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçi 1 Servis


Servis : 3 Tablet 

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 4000 Mg Betain


> Patlayıcı güç gerektiren antrenmanlara yardımcı olur


> Spor esnasında performansı iyileştirir


> Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur


> Vejetaryen kullanıma uygun

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler