• BIGJOY BetaAla Powder 300 gr Saf Aromasız

BIGJOY BetaAla Powder 300 gr Saf Aromasız

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0017
  • Son K. Tarihi: 11-2019
  • 89,00 TL
      Havale ile: 84,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

BIGJOY BetaAla (Beta Alanin) Powder 300 gr

BIGJOY BetaAla (Beta alanın) Powder 300 gr Servisinde 3000 Mg Beta Alanin bulunan antrenman öncesi kullanılan (Pre Workout) ürün olarak dizayn edilmiş sporcu gıdası takviyesidir. 

Beta Alanin bir çok Pre Workout ürünün formülasyonun da bulunmaktadır. Bigjoy Beta Ala % 100 saf ve aromasız toz formda sporcu gıdası takviye ürünüdür. Beta Alanin yorulmadan uzun süre spor yapmanıza ve kas dayanıklılığınızı artırmaya destek olmaktadır. Beta Alanin yapılan araştırmalara göre kullananlar-kullanmayanlara göre daha uzun süre yorulmadan antrenman yaptıkları ve kas gelişimlerinde artış gösterdiği gözlemlenmiştir.

Beta alanin vücut geliştirme ve fitness yapan sporcular ötesinde bisiklet , triatlon gibi farklı spor dallarındaki sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Beta alaninin aerobik kapasiteyi de artırmaya destek olduğu, bisiklet ve koşu gibi sporlarda sprint performansını artırdığı yönünde araştırmalarda mevcuttur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY BetaAla (Beta alanın) Powder 300 gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY BetaAla (Beta alanın) Powder’ı erektil disfonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce doktora başvurun. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın.

BetaAla (Beta alanın) ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir - bu etkin dozajlarda beta alanin alımına karşı normal bir reaksiyondur. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 18 yaşından küçük çocukların kullanımı tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY BetaAla (Beta alanın) Powder 300 gr Satın Al

BIGJOY BetaAla (Beta alanın) Powder ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamız datoptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:
Antrenmandan Öncesinde: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek : 3Gr


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Toz formda ve Aromasızdır.


> % 100 Saf Beta Alanin içerir


> Kas dayanıklılığını destekler.


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.


> Performans artışı sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler