Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size 864 Gr 72 Servis Ananas

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0164
Son Kullanma Tarihi: 09/2022

Bigjoy Bcaapro Ripped Double Size Ananas 864 Gr 72 Servis

Bigjoy Sports Bcaapro Ripped Bcaa Double Size Ananas 864 Gr 72 Servis Ripped Bcaa içeriğini koruyarak Kilitli torba formunda daha ekonomik olarak üretilmiştir.
Bcaapro Ripped Bcaa Double Size içerik olarak bcaapro ripped ile aynı değerleri taşımasının yanında 72 servis içeren yeni kilitli torba ambalajı sayesinde sizlere daha uzun süre kullanabileceğiniz ve maliyet olarak da daha uygun olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Bcaa pro ripped kaslarda metabolize bcaa amino asitlerine ilave olarak enerji, güç kazanımı ve fazla yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilecek termojenik bir karışıma sahip kompleks bir bcaa ürünüdür.

Ripped Bcaa Double Size ne işe yarar?

Bigjoy Sports bcaa pro ripped klasik bcaa ürünlerinin ötesinde artı görevlerini yapan kompleks bir Bcaa ürünüdür. Ripped bcaa özellikle antrenman öncesi için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.
Bcaa ripped içeriğinde bulunan termojenik karışım sayesinde sizlere daha güçlü ve enerjik egzersiz seansları yapmanızın yanında aynı zamanda vücudunuzda bulunan fazla yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacak toz ve aromalı bir formüle sahiptir.

Bigjoy bcaapro ripped Öne Çıkanlar

1 servis üründe;
- 4:1:1 oranlarında lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içermektedir.
- Kolay karıştırılabilir formdadır. Topaklanma yapmaz.
- 1 Servisteki 4 gr lık lösin içeriği ile öne çıkar.
- B2 Vitamini içerir.
- 1 servisi sadece 5 kCal'dır.
- Termojenik karışım (Cla, Karnitin, Taurin, Kafein, Yeşil Çay).
- Yüksek saflıkta ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.
- 72 Servis.
- Kilitli torba formunda.
Ripped Bcaa Double Size kullanımı Nasıldır?
Bigjoy Sports Bcaapro Ripped Bcaa Double Size yorum yapan tüketicilerimiz genel olarak ürünü spor öncesi kullandıklarını belirtmektedirler. Ripped termojenik etkili bir karışıma sahip olduğu için en yüksek randımanı egzersiz öncesi kullanımlar da vermektedir.
Tabii bu arada kişiler kendilerine özel kullanım şekilleri belirleyebilirler. Burada önemli olan kullanılan supplement ten en üst seviyede karşılık almak olmalıdır.

Bigjoy Sports Bcaapro Ripped Bcaa Double Size Ananas Bigjoy Sports Bcaapro Ripped Bcaa Double Size Ananas Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar